Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal egy hülyeség és félreértés miatt. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátommal egy dolog miatt(feltörték az e-mail címét és azt hiszi,hogy én voltam.!)

én mondtam neki hogy nem én voltam de nem hitt nekem.annyit mondott,hogy attól még barátok lehetünk,meg találkozhatunk,de kapcsolatot már nem akar olyannal aki becsapta.később írtam neki egy verset vissza is írt rá,de nem épp biztatóan.lehet még ebből valami?


2010. ápr. 21. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak kifogást keresett, hogy otthagyjon? ne hari, de nekem ez a benyomásom.
2010. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.a lényege az volt hogy én mondtam a barátnőmnek hogy már napok óta nem tudok róla semmit ő meg fel törte hogy meg tudja hogy írt e vagy sem.és most azt hiszi hogy én voltam:(
2010. ápr. 21. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
És miért tűnt el napokra? Milyen barát az ilyen? összevesztetek valamin vagy csak úgy nem jelentkezett?
2010. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem vesztünk össze semmin csak egyszerűen nem írt vissza ha írtam neki,de ez függhet sok mindentől.a barátnőm csak jót akart,mégis a kapcsolatomba került
2010. ápr. 21. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
akkor mégiscsak TE voltál, hisz gondolom a barátnőd elmondta mit talált a levelezésében,nem?
2010. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem én voltam én csak mondtam neki hogy nem ír.de nem én törtem fel!a kettő nem ugyan az.
2010. ápr. 21. 23:04
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
nem, de úgy gondoltam, ha ott állsz mellette, miközben ő feltöri, és te is elolvasod. vagy ha ő olvassa el neked telefonban, vagy írja meg neten, netán továbbítja... érted már? akkor te is benne voltál. akkor a barátodnak igaza van.
2010. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ok.nem fogok vitatkozni veled ezen.köszönöm hogy írtál.
2010. ápr. 21. 23:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
fogd rövidebb pórázra a barátnőd szerintem, hogy ne keverjen bajba máskor. fel a fejjel, jön még másik pasi. ha ő megbántódott, nem is voltál neki olyan fontos. így meg sem érdemel téged.
2010. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. ápr. 21. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!