Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nagyon szemét lennék vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon szemét lennék vele szemben?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Multheten mondtam neki, hogy az egyik barátnőmmel elmegyek egy fesztiválra és egyből megsértődött, hogy milyen jofej vagyok hogy őt meg se kérdezem. Én látom így, hogy ezeket állandóan túl reaglálja?

Hiába mondom, hogy menjünk ide vagy oda semmi nem lesz belőle mert csak állandóan mondja hogy megbeszéljuk meg majd.



2019. máj. 31. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek az információk édes kevesek a segítséghez.

Ki a pasi és ki a nő?

2019. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő (25) barátom a pasi (26)
2019. máj. 31. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció nem túl jó köztetek. :)

Elmegyek a barátnőmmel, akarsz jönni vagy sem?

Vagy...

Elmegyek a barátnőmmel, csajos este lesz, azért nem hívtalak.

2019. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megyek barátnőmmel.


Szóltam neki róla, hogy akarok, őt nem érdekelte. A barátnőm igen, mondtam h akkor mi lehet megyünk.. Ő mondta hogy ok, lehet lenéz velünk ő is.


Aztán mikor végleges lett, szóltam neki, hogy figyi megvesszük a jegyeket, jössz akkor te is? mert akkor meg kell venni a jegyeket.


Nekem sem esne jól, ha csak úgy random kitalálná, hogy haverokkal fesztiválozni megy, és nekem cseszik megemlíteni, csak úgy röptében közli, anélkül, hogy engem meg sem kérdezett volna, akarok-e menni.


A kommunikáció fontos.

2019. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába mondom, hogy menjünk ide vagy oda semmi nem lesz belőle mert csak állandóan mondja hogy megbeszéljuk meg majd."


Uh, de ismerős baski! A többi válaszoló biztos nem tudja milyen ez, de én megértelek.

Én valószínűleg nyaralni megyek egyedül, mert ő képtelen elmondani normálisan, hogy akkor mikor akar menni , mikor jó neki, hova szeretne menni, stb. Csak majd. Majd. Majd. Majd megbeszéljük. Végül is június van már, még nem vagyunk elkésve semmiről....


Nem vagy szemét.

2019. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) szuperek vagytok!!
2019. jún. 2. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5


Nekünk ez tavaly volt így.. Mint kiderült, ez valóban rossz előjel, még ha nem is mutattuk úgy.. Pár hónappal később majdnem szakítottunk is, annyira eltávolodtunk egymásról, és arra a nyaralásra is, amit kb "kihisztiztem", hogy velem is jöjjön már el.. benyögte, hogy már akkor sem volt az igazi a kapcsolat..


Nálunk ez nagy hullámvölgy volt, és végül megbeszéltük, együttmaradtunk, (idén már ő tervezte magától!), csak azt akarom mondani, ha így érzed, hogy nem akar veled tervezni meg időt tölteni úgy, vagy pl a haverokkal előbb programozik, akkor jól érzed, hogy baj van, még ha azt is mondja, nem így van..

2019. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!