Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemét voltam a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét voltam a párommal szemben?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel elmentünk Siófokra bulizni, ittunk és hagytam egy darabig, hogy egy srác a hátam mögé álljon és velem táncoljon. Sose csalnám meg a párom, régóta együtt is vagyunk, se csók, se semmi nem volt, csak jól esett a hiúságomnak, hogy tetszek egy pasinak a páromon kívül.
2014. júl. 28. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi számít megcsalásnak egyénenként változhat. Valakinek csak a szex, valakinek a csók vagy akár egy szimpla flört is megcsalást jelent. Neked kell tudnod, hogy a ti kapcsolatotokban mik a határok, mi fér bele. Úgy tűnik Téged bánt emiatt a lelkiismeret, szóval a határokat feszegetted. Nyilván mivel a párod nem tud róla ezért nem is fáj neki. Én nem javaslom hogy elmondd neki a történteket, ha fontos Neked a kapcsolat akkor ne csinálj többet ilyet.
2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik barátnőm, aki ott volt a párom húga volt.
2014. júl. 29. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csaltad meg de neked hogy esne ez fordított esetben? Ha szarul akkor neki is szarul eshetett...
2014. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ha van rá esély, hogy a párod húga által megtudja a párod mi történt, akkor inkább menj a dolgok elébe és mégis mondd el neki. Még mindig jobb ha őszinte vagy és tőled tudja meg, mint hogy mástól hallja vissza hogy olyasmi történt ami kellemetlen lehet.
2014. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy butaság amit csináltál!!!!

Azt szokták mondani, hogy amiről a másik nem tud az nem fáj.... Avval, hogy táncoltál, flörtöltél és másik pasival, szerintem még nem csaltad meg a párod, de ezt nem a húga előtt kellett volna csinálnod. Ha az Én párom arra vágyna, hogy más hapsival kényeztesse a hiúságát akkor biztosan nem tiltanám meg neki....egy mosollyal elengedném!!!

37F

2014. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

,,Avval, hogy táncoltál, flörtöltél és másik pasival, szerintem még nem csaltad meg a párod, de ezt nem a húga előtt kellett volna csinálnod."

Nem volt betervezve, nem szemeztem vele még csak nem is láttam hogy néz ki, nem fordultam felé, a hátam mögé állt, tömegnyomor volt ott, szóval azt se tudom mióta állt mögöttem, akkor vettem észre mikor megfogta a hasam. Aztán követett minket, ekkor láttam meg hogy ki volt az, ő próbálkozott, én nem beszéltem vele csak a barátnőim, mondtam, hogy menjünk tovább, utána békén hagyott. Amúgy elmondtam a páromnak, nem hatotta meg a dolog.

2014. júl. 29. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A balatoni szórakozóhelyek többsége erről szól....vannak Vadászok akik próbálják felszedni az enyhén "ittas" hölgyeményeket egy kóbor numera reményében. Nyomulnak ezerrel, ha nem utasítod vissza már az elején akkor bekerítenek és kiélik magukat.....és nem véletlenül írtam többesszámot, mert többnyire csapatban vannak és összedolgoznak. Hozzáteszem, hogy ez nem érzelmekről szól!!!

Esetedben valószínűleg tetszettél a srácnak.....ezért is ment utánatok....miután megtudta, hogy van barátod lelépett....evvel nincs probléma, de az elején tisztázni kellet volna....de akkor még nem ez volt a célod!!!!!

Jól tetted, hogy elmondtad a barátodnak a történteket....de ezzel fel is nyitottad a szemét. Lehet, hogy mostantól jobban fog vigyázni Rád....de az is lehet, hogy ügyet sem vet a történtekre...minek idegesítse magát.

Én azt az elvet vallom, hogy mindenki a saját Ura, azt csinál, amit akar és jónak tart mindaddig amíg másnak ezzel nem okoz kárt....testi-lelki-szellemi-anyagi téren. Ha Mással érzi jól magát, akkor csak tessék, de utána ne jöjjön vissza siránkozva, hogy csak egy este volt és nem fordul elő többször!!!!

37F

2014. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki hogy van pasim, az nem tartozik rá, nem is beszéltem vele, elutasítóan viselkedtem, ő meg vette a lapot. Különben sosem hagytam volna hogy megcsókoljon, vagy bármi is történjen. Nem értetted, azon a szórakozóhelyen annyian voltak, hogy alig lehetett megmozdulni is, nem fordultam a pasi felé és nem is biztattam. Büszke rá a párom, hogy tetszem másoknak, mosolygott és átölelt, azt mondta buta vagyok, tudja hogy nem csalom meg és hogy biztos amúgy is zsongtak körülöttem a fiúk. 6 éve élünk együtt, ismerjük már egymást.
2014. júl. 30. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értettelek félre.....fogalmazzunk úgy, hogy szűkszavúan fogalmaztál és másra gondoltam.

Dolgoztam szórakozóhelyen egy rövid ideig....tudom mi zajlik a tömegben. Ha egy zsúfolt tánctérre bekeveredsz táncolni és rossz társaságba keveredsz, akkor megismered az éjszakai életet.....hányszor szóltak nekünk ingerült lányok, hogy fogdossák őket?!!!! Semmit nem tudtunk ellenük tenni...pontosan tudják, hogy ezért nem hívják ki a rendőröket rájuk.

Szerencsés Vagy, hogy ilyen párod van. Egy jól működő párkapcsolat a bizalmon épül, és úgy gondolom, hogy a Veled történtek Nálam sem vernék ki a biztosítékot...feltéve hogy egyszeri alkalomról volt szó.

Azért arra kiváncsi lennék, ha mondjuk pár hete lennél együtt a pároddal akkor hogy reagálta volna le a történteket......

2014. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!