Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris párom sokszor szakít velem, utána a betegségére fogja? Hihetek neki? Valóban előfordul?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Ezalatt háromszor szakított. De semmi előjel nélkül. Nem tudom mit tettem,miért szakított. Kétszer megbocsátottam. A betegségére fogta. Azonban most harmadszor is szakított.

Ha újra kibékülünk, számíthatok ilyesmire újra és újra? Egyáltalán lehet biztos "talaja" egy ilyen kapcsolatnak?

Azt mondja szeret. Amikor nyugodt és nem látszik a mánia, akkor tényleg érezteti is velem. Viszont érthető módon félek. Van akinek van bipoláris párja? Lehet ebből komoly kapcsolat?



2019. jún. 2. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Minek vagy elmebeteggel?


Rúgd ki!

2019. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld kilóméterekre! Több ilyen családtagom van, katasztrófa. És ez nem fog változni pozitív irányba...
2019. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Sok jóra ne számíts, ez jobb nem lesz. A legjobbat azzal teszed magadnak, ha te tartod magad hozzá, hogy szakítottatok.
2019. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hihetsz neki, erről ő tényleg nem tehet. Ettől függetlenül biztos talaja sosem lesz egy ilyen kapcsolatnak. Én csak sima hangulatember vagyok, de még én se találtam olyan nőt, aki hosszútávon elbírna engem viselni. 😎
2019. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lilla64 ***** válasza:
82%
Igen,van köze ennek a betegségéhez.Viszont szakitásokból és békülésekből fog állni az életed ha vele maradsz.
2019. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt eltoltad akkor, mikor először visszafogadtad. Ha együtt maradtok, mindent erre fog majd.
2019. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ciklotímiàs nőkènt írom (ciklotímia a bipolaris zavar enyhebb valtozata, nàlam a hipoman szakasz gyakoribb,kisebb depresszivebb "hullamvolgyekkel", major depresszios szakasz evente 2-3 van csak es halistennek, csak par napnyi hosszuak. )


Erintettkent azt mondom, egy komolyan bipolaris, kezeletlen szemely nem alkalmas parkapcsolatra.


Az atkapcsolaskor vagy major depis szakaszban magamat is nehez elviselnem- es en enyhebb tuneteket produkalok, a kornyezetem nem istud a betegsegemrol.


En rendszeresen jarok pszichologushoz, pszichiaterhez pedig, ha a tuneteim erosek es sokaig fennallnak + x idonkent kontroll.


Es nem, nem normalis, ha osszejon- szakit veled, szorakozik az erzeseiddel. Ha szerinte ez normalis, akkor a betegsegtudataval/kezelesevel van problema vagy egyszeruen a betegseget mentsegnek hasznalja.

2019. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos hasonló helyzetben vagyok én is. Van egy kapcsolatom ami nem az igazi. Miattam. A jelenlegi kapcsolatom előtt mindig engem dobtak.

Ha eldurran az agyam akkor én is szakítani akarok, ki akarok lépni stb de aztán lenyugszom és megbánom. Mint említettem engem dobtak mindig, pedig akkor én igazán küzdöttem a kapcsolataimért, oda tettem magam, úgy érzem tényleg mindent megtettem, mégis ki lettem hajítva.


Nyilván pszichológusnál én is jártam többnél is, de igazán nem segített, csak megkönnyebbülést éreztem egy kis időre.

Nem könnyű az ilyen emberekkel. Mint az előttem lévő kommentelő is írta, még magamat sem tudom elviselni én sem a rosszabb napjaimon. Ettől függetlenül bármit is mondok bármit is teszek szeretem a barátomat. Szerintem a te párod sem hazudik.

Itt van a barátom, aki tényleg olyan dolgokat megtett értem hogy csak lestem, de mégsem hittem el.


Egy a lényeg, kevés az az ember aki ki tud tartani egy ilyen fajta ember mellett akinek ilyen kattanásai vannak. Ez elég sokrétű, hogy ki miért dobálózik vagy éppen hirtelen felindulásból gondolja komolyan a szakítósdit.


Vannak esetek amúgy, amikor valaki azért fenyegetőzik a szakítással, hogy változást érjen el egy ilyen agresszív módon, ha már mással nem ért célt. Például nem foglalkozol vele mert te mondjuk mindig elmész több órára sörözni vagy mást se csinálsz csak kockulsz, és ő hiába figyelmeztet, sokszor, ezeket figyelmen kívül hagyod, mire ő elejt egy mondatot hogy elege van szakítsatok, arra már oda figyelsz. Hirtelen lesz időd rá, így elérte amit akart, aztán újra és újra ezt csinálja.


Sok kapcsolatban van, hogy az asszonyt észre se veszik amikor normálisan közli a dolgokat, sajnos. De ha már mással nem tud hatni csak a szakítással, az is elég gáz már.


Ha benne van akkor válasszatok egy pszichológust és menjen el, vagy menjetek, de csak ha akarja.

2019. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Almási Kitti - "Érthetetlen" szakítások

Almási Kitti- valóban szakítani akarsz, vagy csak fenyegetőzöl vele?


Ezt nézd meg a YouTube-on. Valamennyire biztos hasznos lesz.

2019. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy a betegsége miatt szakít veled, vagy csak ráfogja. Maga a szakítás ténye az, ami miatt már rég le kellett volna lépned mellőle. Annyi nő van, mint égen a csillag. Keress mást. Olyat, akit szerelembe tudsz ejteni. Mert itt ez most nem sikerült.
2019. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!