Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom fehérneműs fotózást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom fehérneműs fotózást vállal, nem úgy illene, hogy megbeszélje velem előtte?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy középiskolai tanárnő, egy ismerőse felkérte egy fotózásra, a képek a Vaterán árult ruhákhoz kellettek, a fotózás nagyjából 2-3 óráig tartott amiért 15000 forintot kapott. Sosem végzett ilyen jellegű munkát előtte és sosem öltözött túl kihívóan. Arról volt szó, hogy csak utcai ruhákat fognak fotózni, de a fotózáson az utcai ruhák után előkerültek a fehérneműk. Állítása szerint kissé vonakodva, de belement a dologba. Az utcai ruhák arccal, a fehérneműsek majdnem teljesen arc nélkül készültek el, de hiába, mert a nyaklánc felismerhetővé tette őt a képeken mivel a többi fotón is ugyanazt a nyakláncot viselte. A képek ugyanarra a felületre kerültek fel, közvetlenül egymás mellé, így felismerhető, nem segít az, hogy nem látszik az arc a fehérneműs képeken. Nem kérte ki a véleményemet mielőtt ebbe belevágott, majd csak utána mondta el, de illusztráció gyanánt csak egy utcai ruhás képet mutatott, remélve, hogy nem kérdezek rá a részletekre. Én úgy gondolom, hogy egy ilyen munkát nem kellett volna csak úgy minden megbeszélés nélkül elfogadnia. Két és fél éve vagyunk együtt és szeretnénk összeházasodni. Úgy ismertem meg őt mint egy konzervatív lányt. Említettem neki, hogy nem szeretném ha kihívóan öltözne, ő megnyugtatott, hogy nem szokása. Szerintem egy tanárnőhöz nem méltó egy ilyen munka, különösen, hogy nemsokára PhD diplomát szerez. Ezen most nagyon összevesztünk. Véleményem szerint amint a fotózás más irányt vett rögtön ott kellett volna hagynia az egészet. A többi fotóval nincs bajom, de akárhogy is szólnia kellett volna mielőtt elvállalja a fotózást. Szerintetek meg kellett volna beszélje velem mielőtt elvállalja?
2019. jún. 2. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

ELőre ő sem tudta, hogy fehérneműs fotózás is lesz, miről beszélt volna?

RÉszemről lehet szóltam volna, lehet nem, nem tudom, de ha ez neked elvárás, hogy az engedélyed kell hozzá, akkor nem szóltam volna, ugyanis ez az ő döntése, nem a tied.


AMúgy szerinted ki a fenét érdekel fehérnemű vásárlásnál, hogy ki a modell? Senkit!

2019. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagylány már, egyedül is el tudja dönteni, hogy miben szeretne részt venni és miben nem. Na de ez a mondat: "nem szeretném, ha kihívóan öltözködne" - most tényleg be akarod szabályozni, hogy hogyan öltözködjön? Remélem, szegény lány még észbe kap a házasság előtt. Tipikusan egy birtokló férfi képe jön le az írásod alapján.
2019. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem linket a népnek.
2019. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Itt egyedül az aggályos, hogy ha felismerhető a fehérneműs képen, akkor egy hét múlva minden fiú diák ezekre fogja verni, és az apukák többet járnak szülőire.

Lehet, hogy a munkaadója nem nézi jól szemmel.


Te meg dolgozd fel. Az ő teste nem a te tulajdonod. Akár pucér képeket is jó ha van csináltatni az engedélyed nélkül. (Magánemberként, nem tanárként!)

2019. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Igen, persze.


A barátnőd egy fehérnemű fotómodell szexi tanárnő.


Te meg gondolom pizzafutár vagy és úgy jöttetek össze, hogy éppen rendelést vittél ki neki...

2019. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Neked se való nő.
2019. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem illett volna megkérdeznie a téged. Nem gondolom, hogy nincs joga hozzá vagy jogilag a tulajdonod, de egy párként a másik teste az embernek olyan lelkileg, mint a saját teste. Tehát te az övé és ő a tied... ami neked rosszul esne, azt ne csinálja, ahogy te is nézed az ő érdekeit, véleményét, ha mutogatnád vagy valami egészségtelennel rombolnád magad. Persze már veszett fejsze nyele, és ne tarts vele ezért örök haragot, mert nem éri meg, ha szereted, de érdemes így elmondanod neki, ha bánt. Egyébként egy napos fotózás a reklámszakmában kb. nettó 100ezer egy amatőr (felöltözött) modellnek, bár persze más egy haver induló vállalkozását így támogatni. Ha már ő is bánja, megoldásként megbeszélheti, hogy a nyakláncot retusálják ki vagy legyenek az utcai ruhák is arc nélküliek.
2019. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy nő sem szereti ha beleszólnak abba hogyan és mint öltözködjenek. Én sem türném úgy öltözök ahogy akarok. Ezt a fotózást meg ő sem tudta de elvállalta keresett 15 ezret. A fehérneműk nélkül lehet nem lenne ennyi. Felesleges ezen hisztizned én is elvállaltam volna. A meztelen megint más de itt takarva van minden aminek kell. Keress magadnak olyan csajt akit tudsz birtokolni.
2019. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintetek meg kellett volna beszélje velem mielőtt elvállalja?" Természetesen nem. Ha nem bízol benne, hagyd el, ha nem bízol magadban, fejlődj, ha nem bízol a kapcsolatban, járj terapeutához.


Miért is kellett volna megbeszélni veled? Válaszodat indokold.

2019. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

" Említettem neki, hogy nem szeretném ha kihívóan öltözne, ő megnyugtatott, hogy nem szokása. "


Nekem sem, bár mihez képest. Lehet, szerinted igen. VIszont köpni-nyelni, nem tudnék, ha nekem valaki ilyent mondana! Nem lenne további ismerkedés.

2019. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!