Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak! Hogy lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak! Hogy lehet ezt túl élni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 16:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%

Annyira mindenki a tulajdonának tekinti a másikat egy párkapcsolatban. Megcsaltak? Jó, tudom, szörnyű mert fáj.

Megbíztál valakiben. De örülj neki, hogy meg szabadultál egy ilyen féregtől. Jobb lett volna ha gyerek mellett csal meg? Legalább kiderült még most hogy milyen valójában.

2019. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%

Egy idő után hozzászoksz, sőt számítasz is majd rá :) Akkor már nem fog igazán bántani, kivéve ha valóban szerelembe esel, de egy adott csalódásszám felett ez sem lesz akadály, mert nem fogsz tudni megbízni senkiben.


De ne akard ezt, keserű pohár ez.

2019. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%

#1


Honnan tudod a kérdező nemét...?

2019. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Régóta vagytok együtt? Már lefeküdtetek? Mond hogy igen!
2019. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 lilla64 ***** válasza:
100%
Túl lehet élni,meg is lehet bocsájtani,de már semmi nem lesz a régi.
2019. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
#3 Már bocs de nemtől függetlenül írtam a válaszomat.
2019. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Szakítasz és kihevered , aztán jöhet egy új kapcsolat.
2019. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

A párom nagyon bukik az okos nőkre. Az izgatja. Nekem négy diplomám van, de egy buta liba vagyok, mert 6 éve egyszer megbocsájtottam neki.

Undoridom ettől a rengeteg hazugságtól!!! Fáj minden, a légzés, a beszéd, a lelkem szétszakadt...

2019. jún. 2. 17:21
 9/33 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt. Elvitte egy nem szebb, nem okosabb, nem fiatalabb nő. Csak új és izgalmas...
2019. jún. 2. 17:23
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy próbálj arra gondolni, hogy legalább kiderült, és megszabadultál tőle. Ezek szerint nem szeretett téged, vagy nem teljes szívéből, csak jó volt az egójának, hogy te ott vagy mellette (ha már a diplomák számát értékeli csak).


Szar érzés, de ezen csak az idő segít. Én is átéltem hasonlót, azt hittem, belepusztulok, mert én vele képzeltem volna el a jövőm. Egy idő után viszont a csalódottságom átfordult dühbe, és már inkább undorodtam az egész lényétől, mint hiányzott. Nem 2 nap volt, de sikerült. Kívánom, hogy neked is sikerüljön!

2019. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!