Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment az eszem, hogy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment az eszem, hogy újabb esélyt kapott? Megint vissza fog élni vele ugye?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt... távkapcsolat 250 km-er választ el! Viszont minden hétvégén együtt vagyunk, ő jön! Egy éve folyamatosan ígéri, hogy ideköltözik idejön a mai napig nem történt meg hiteget és rengeteg hazugság! Egy éve én dobtam itt fel mindent mert azt mondta költözzek oda meg is tettem a cuccaimmal éppenhogy csak odaértem pakolhattam is vissza mert meg gondolta magát! Majd azóta havonta hazudik hogy ő jön! Megőrülök a távkapcsolattól nem az én világom! Amióta hiteget elkezdtem ismerkedni nagyon komoly érett intellingens férfiakkal akik komolyan gondolták volna velem, de mindig bedőltem! Most megismerkedtem egy hozzám nagyon is passzoló férfival aki a csillagos eget is lehozta volna, de megint elhittem neki, hogy most majd most lépni fog ezért lezártam az alakulót.. ez ma volt! Idén lett volna közös babánk a párommal de a baba sajnos meghalt és azt mondta most szeretne babát azonnal! Nem vagyok tini de teljesen össze vagyok zavarodva!

2019. máj. 26. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a büdös picsba.. ez sose fog veled összeköltözni. Notórius hazudozó.. erre akarod pazarolni az életed egy részét.. Most hagyd ott a francia és keress egy normális pasit.
2019. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
×francba
2019. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a rendes pasikat megkíméled magadtól. Jó lesz neked ez a tróger, aki mellett tudsz pasizni.
2019. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El. Vissza.
2019. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy hiteget, szórakozik veled. Akkor mi tart vissza? Ezerszer jobb vár rád, csak ehhez ki kell dobni ezt az örök hazudozót.
2019. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy vársz rá . Ez egy álom pasi,legalább a normális férfiakat meghagyod a normális nőknek, akiknek ez nem lenne kérdés, hogy mit kell tenni...
2019. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!