Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjük elölről a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjük elölről a kapcsolatunk vagy szakítsunk végleg?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt éltünk egy évig már harmadszorra békülünk ki. Most megint megpróbáljuk az együtt élést, máshogy állnánk hozzá a kapcsolathoz mert szeretjük egymást. Egyetemre jelentkeztem idén, de valószínű hogy akkor nem hagynám itt. Inkább csinálnék egy okjt és később levelezőn. Próbáljuk meg vagy a saját életemre koncentráljak. Az volt a terv hogy megyek fel Pestre tesommal albérletbe, mert is fent lesz. Így könnyebb lenne az albérlet is.
2019. jún. 2. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A saját életedre koncentrálj!

Sajnos volt az életemben olyan, akivel megismertem a "se vele, se nélküle" helyzetet, én is otthagytam a tanulást, aztán mégis vége lett. Kívántuk egymást mint az állat, de az ágyon kívül a lényeges dolgokban másképp gondolkoztunk az életről.

Azt az elpazarolt időt soha senki nem fogja visszaadni,a főiskolát nem fejeztem be, már nem is fogom.

Ha a barátod szeret, akkor oldja meg ő a problémát, de ne úgy, hogy te nem mész egyetemre.

2019. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne, ilyet nem is fogadna el tőled.
2019. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!