Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek végig csak szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eper9876 kérdése:

Szerintetek végig csak szórakozott velem? Vagy érdemes újrakezdeni.

Figyelt kérdés

Négy éve megismerkedtem, egy elvàlt, egy gyerekes férfival.Én szintén egyedül neveltem a fiam.

Szerettem volna, közös programokat a gyerekekkel négyesben.Egyszer jött össze.Ő sokat volt az én fiammal, viszont én két év alatt kétszer talàlkoztam a lànyàval.

Mindkét alkalommal olyan titokban, hogy a volt feleség hàzàtól pàr szàz méterre kitett gyerekestül az utcàra, azt a làtszatot keltve mintha egyedül vitte volna haza.Télen ott àlltam a gyerekemmel a sötétben.Ekkor màr màsfél éve együtt voltunk.Mégis úgy viselkedett mintha valami egyszeri......lettem volna.

Utàna június 15-től szeptemberig nem talàlkozott velem mert vagy dolgozott, ha nem akkor minden reggel ment a kislànyért este pedig hazavitte.Két nap munka két nap làthatàs.

Mikor megkérdeztem, én miért nem vehetek ebben részt, az első verzió az volt, engem akar a volt feleségtől megvédeni, utàna a kislànyt akarja védeni ,meg nem férek be a kocsiba mert ott a làny biciklije..utàna azt mondta, neki muszàly mindig mennie, mert az exe feljelenti ha nem megy,hívjuk fel az ügyvédjét....stb

Hiàba mondta, szeret, hiàba keresett màr mikor vége volt a szünetnek és csak havi 3 szor mehetett màr...

Jó két év utàn belefàradtam és mondtam ne keressen.Ez nem úgy megy júliusban nem kellesz, augusztusban se de màr szeptemberben igen.

Eltelt több mint egy év és újra talàlkoztunk....azt mondja most màr màsképp akarja...gyerekekkel és nem dugdosna...felvàllalna....Ami azért nevetséges, mert àlítólag nem vagyok csúnya.

De hàt nem tudom mi vàltozhatott azóta?Talàn ràjött, hogy nem fogadjàk vissza és ha ló nincs szamàr is jó???....

Akkor annyira szerettem volna komolyan, közösen kiràndulni jàtszani..de màr én nem akarom mégegyszer belekeverni a gyerekem.Ha neki két évig nem jelentettem annyit, akkor màr minek fàradjak ezekutàn.

Vagy higgyem el, amit mond?,Ràjött hol és mennyit hibàzott???

Köszönöm


2019. jún. 2. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a ló és szamár jutott eszembe
2019. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert felvállalni.

Azóta lehet nem jutott neki más , es most igerget mindent .

2019. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mert àlítólag nem vagyok csúnya."


Az lehet, de iszonyat buta vagy.

Teljesen egyértelmű, hogy vagy el se vált ez a fickó, vagy rohadtul dugja a volt nejét (is).

Mit szeretnél neki elhinni?

2019. jún. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- lehet, h ennyire papucs, h fél a volt feleségétől, meg attól, h a gyerek elkotyog valamit.


- vagy ilyen gondolatai vannak, hogy a lánya nem tudja feldolgozni, h az anyja mellé az apja barátnője is belép az életébe


- lehet, h a családjától fél, h mit szólnak, h újra randizik. lehet, h konzervatívak, vagy nem tetszene nekik a származásod, vallásod, munkád, politikai nézeted, társadalmi státuszod, életmódod, viselkedésed. vannak hülye emberek, bármi lehet.


- lehet, h sok barátnője van :( , és mindegyiket bujtatja. tudod, h miért váltak el a feleségétől?



És Te hogy érzel iránta?? Hiányzik? Változtatna a dolgon, ha több időt töltenél vele, többet beszélnétek, először csak gyerek nélkül, h őt távol tarsd a kavarodástól?


Más pasi nem jön esetleg szóba?

2019. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!