Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér nőkkel járók! Van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel járók! Van ilyen tendencia? Tényleg ez történik?

Figyelt kérdés

Azok a férfiak, akik nem ehhez az "alakhoz" vonzódnak, hanem az adott nő személyiségébe szerettek bele, azok a szerelem múltával, elhalványodásával kevesebb testi vágyat éreznek a párjuk iránt?

A szerelem ugyebár nem örök, és előbb-utóbb szeretetté válik, ami kevésbé tüzesebb stb. A szerelem kezdeti időszakában alapvetően több a szex, viszont ha valaki nem vonzódik ösztönösen a kövérekhez (most nem vita tárgya, hogy létezik-e egyáltalán ilyen), vagyis inkább úgy mondom, akik ösztönösen az egészséges testalkathoz vonzódnak, akkor előbb-utóbb elkezd hiányozni az a fajta inger, nem? A kövér nő mellett, akármennyire is szereti az ember, előjönnek a valódi vágyak, és kihűl a kapcsolat? A rózsaszín köd után már nem olyan a szexualitás?

Én ezt tudom elképzelni, de nem tudom, így van-e.

Kérem az őszinte válaszokat olyanoktól, akiknek feltettem a kérdést (tehát nem olyanoktól, akik alapból ezt az alkatot preferálják és nem is olyanoktól, akiknek nincs ilyen párjuk és nem is volt soha).

Köszönöm!



2019. jún. 3. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igazából az ok mindegy, hogy a kövérség miatt van e, de minden kapcsolatban a rózsaszín köd után más a szexualitás. Ha pedig már nem szereti az ember a másik felet, akkor általában már nem is kívánja.
2019. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Akkor a nők legyenek inkább felszínesek és ne jöjjenek össze alacsony pasival stb. mert a rózsaszín köd után nem akarnak majd szexelni? Elárulom neked, hogy addigra már bárkire ráunsz. Tenni kell ellene, hogy a kapcsolat kihűljön. Mert az hogy a rózsaszín köd elmúlik, nem egyenlő azzal, hogy a kapcsolat ki is hűl.
2019. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha jó a szex, akkor nem lesz unalmas soha.

Inkább az a tendencia, hogy amikor szereted, akkor meglátod benne a szépet.

Ez nem puszta nemi vágy, ami csak úgy elmúlik.

A jó szexet meg nem lehet megunni. Kialakulnak a Pavlovi reflexek, hogy most úgy elkap és kifacsar, már látod a szeme villanásán, hogy ma este nem lesz alvás, és áll a farkad, mint a cövek, mert tudja, hogy mit fog érezni.

Sok cicababa csak fekszik, úgy van vele, hogy ő beleadja a bomba testét, te meg dolgozz rajta. Egy dundi nő mindig kompenzálni akar, és általában jobban is élvezik a szexet.

Van, aki szakítás után pont ezért keres újra teltebb barátnőt. Vagy ilyet is, olyat is. A tapasztalat formálja az igényeket.

2019. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A legszebb nőket is unja valaki.
2019. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

#2


"a nők legyenek inkább felszínesek és ne jöjjenek össze alacsony pasival stb. mert a rózsaszín köd után nem akarnak majd szexelni?"


Nem is jönnek össze alacsonyabb pasival.

Minden nap lehet 1 talán 2 ilyen párt látni, de ez pár %...

2019. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
12 éve vagyunk házasok és többet szexelünk most, mint az elején, pedig 2 kicsi gyereket is “ki kell cseleznünk” ehhez. 100 kg körül vagyok. 😊
2019. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy megunja a férfi a kövér nőt, a párját. Kicsit félreértettétek a kérdést. Az lett volna a lényeg, hogy mindenképp eljön-e az az időszat amikor a férfi nem fogja kívánni a nőt a szex minőségétől függetlenül, mert kövér és neki más a szexuális preferenciája? (Tehát a vékony nőket részesíti előnyben) Hogy nem kívánja a másikat a kövérsége miatt, mert a szerelem elmúltával sokkal jobban realizálófnak az emberben a szeretett fél hibái, tisztábban látják a másikat...?
2019. jún. 3. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelem elmúltával szeretet marad, akkor nem. Hiszen akkor a hibáival együtt szereti.
2019. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!