Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pasim jártunk 4 hetet és szakitottam vele..Hogy szerezzem vissza? Nagy hibát követtem el.

Figyelt kérdés
ez kb 1 hónapja volt (kicsit kevesebb) és most annyira hiányzik de tudom hogy még szeret..mit csináljak?Hogy szerezzem vissza? Nagyon bánom és szeretem..hiányzik..:((
2008. nov. 12. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
attol fugg h miert szakitottal????? en egy fiu vagyok. en szerintem mond el h erzessz iranta es hianyzik neked es ami fontos lenne beszelgess el vele es mond meg h banod amit tettel artatlanul nezz rea. en fiu vagyok de artatlan nezessemmel tudok hoditani :D ha nem sikerul akkor ne haragudj
2008. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hivd fel, hogy fussatok össze valahol. Csini ruci, de nem túl feltűnő, kis beszélgetés. Látni fogod, hogy veszi-e a lapot.
2008. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha leírnád miét szakítottatok,sokkal könnyebb lenne válaszolni.
2008. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Távolság, akkor ugy éreztem nem szeretem igazán..hát ezért:(
2008. nov. 12. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
koztem es a baratnom 450 km van es nagy a szerelem mert tartsuk a kapcsolatot (net, telefon, stb nem reklam helye) es neha neha talalkozunk de akkor is jo nekunk h lassuk egymast mert igaz masabb beszlegetni 4szem kozt mint telefonon
2008. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Sajna fiatalkorban sok a fellángolás.
2008. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindketten 15 évesek vagyunk..
2008. nov. 13. 06:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Még alig pár hete, hogy túléltem egy ilyen szakítást én is, sajna bármennyire is fáj, ezek fellángolások, 2-3 hónap és beletörődik az ember. Igazságtalanság, tudom, de nincs mit tenni sajnos. (15/ F, és én kérdeztem a korodat)
2008. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!