Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal és akkor azt hittem hogy nem szeretem de azután rájöttem hogy mégis csak ő kell nekem. És most azon gondolkozok, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elszúrtad...A szakítás nem játék, amit piff-paff visszacsinálhatsz. GONDOLKOZNI szoktál? Akkor kellett volna, amikor ezt megtetted...
2009. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak dolgok amiket nem lehet visszacsinálni, és van egy olyan mondás hogy "ez a hajó már elment". Elöbb mindig gondolkodj ilyen esetben aztán cselekedj, mert általában akkor jön rá az ember arra, hogy mit vesztett amikor már késő. Veled is ez történt, sajnálom.

Mindenesetre próbálj meg beszélni a fiuval, hátha feladja az önbizalmát, és szerencséd lesz, de sajnos ennek nem sk esélye van. Azért sok sikert :) !

2009. febr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"feladja a büszkeségét" bocs elirtam :) !
2009. febr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolom a te barátod nem olyan mint az enyém, mi a 2 év alatt kb 205x szakítottunk, (azaz kb. havonta), de mindig megbántuk és kibékültünk. Ha nem akarja újramelegíteni a káposztát, jobb ha elfelejted. :( Az ilyet nem lehet erőltetni. :(:(
2009. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha akkor szakítottál,akkor annak oka volt!!!!!!!!!!!!

Nyilván hiányoznak a megszokott dolgok a mindennapjaidbol,amit vele éltél át.Ez az oka,hogy szívesen visszacsinálnád.Szerintem felesleges...Ne félj egy új kapcsolattl!Nem a múltban kell keresgélni.

OK NÉLKÜL NEM SZAKÍTANAK AZ EMBEREK!!!

2009. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!