Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akivel jártam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel jártam, de szakitottam vele, . Amit egy hét után megbántam mert rájöttem, h nagyon szeretem (persze elötte is szerettem, ). De azóta van bnője, vissza akarom kapni mert nem tudok élni nélüle. Mit tegyek? Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
azért szakitottam vele mert,mert ugymond elég"menö"volt a suliba,szal helyes meg minden,és engem utált egy csomo lány mert vele járok,oltogattak meg minden,és ezt nem birtam elviselni,de éreztem rajta h nagyon szeret,de észrevette h én már kivagyok idegileg.most van bnője és engem már csak haverként kezel.,
2010. júl. 31. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
HÁny éves vagy?
2010. júl. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tedd ugyanez! a csajjal! cikizd! vagy mondjuk várd meg amíg dobja addig te is keress 1 másik srácot
2010. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

14

hát..köszi a tippet*-*

2010. júl. 31. 03:14
 4/9 anonim ***** válasza:

14vagy.. feletsd el és keress mást. ha ilyenér kidobtad valószínűleg nem is szereted, és valószínűleg ő se szeret téged, ha egyből van másik nője.

5év múlva rájössz mekkora baromság az egész

2010. júl. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DarkTemplar ***** válasza:
Kérdezd meg tőle nincs e benne egy hármas szexben!
2010. júl. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Templar te szégyelld magad, amiért a haver hugijának az ágyában recsizel!

Egyébként hatalmas lehetett a szerelem, ha 1 hét alatt pótolt.

2010. júl. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát igazad van..hallgatok rátok és keresek mást,csak az a baj h szeretem..de tudom h szeretett mert mondta,éreztem is csak már énis elviselhetetlen lettem,mert kva ideges voltam.

köszi a tanácsokat:)

2010. júl. 31. 05:42
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor nem kellett volna a többiek véleményével foglalkozni...:/

én is ezt tettem, mondjuuk nem éppen a suli menőjével vagyok együtt, de egy menő helybéli sráccal...és már suli ideje alatt is együtt voltunk, amikor is az osztálytársaim tanórákon az ő nevét mondogatták, kérdeztek róla órán...szal eléggé érdekes helyzet volt, de azóta együtt vagyunk és nagyoon szeretem...:)

szal a lényeg az hogy magadnak élj, ne másoknak...ezt már elrontottad, de ezt sosem árt tudni!

14Ł

2010. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tudom h szeretett mert mondta =))

azért pótolt egy hét alatt

2010. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!