Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most megijedt a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most megijedt a közös jövőnktől, a házasságtól?

Figyelt kérdés
már évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, nagyon jól megvagyunk a párommal, szép életünk van, mostmár meló mind a kettőnknek, tanulás, ház, minden szép és jó. még a kapcsolatunk elején ő már akart eljegyzést házasságot, stb. de mondtam neki hogy ez még korai, mivel még én is fiatal voltam hozzá meg alig ismertük egymást. azóta nem nagyon beszéltünk ilyesmiről, sok probléma volt, anyagik főleg, de végre szeretnék jövőre lagzit, majd gyereket. itt lenne az ideje. tegnap csináltam egy romantikus estét, ahol ezt közöltem vele finoman, éreztettem hogy szeretem és vele akarom leélni az éltem és jó lenne lépni egy nagyot. de erre ő nem szólt semmit, nagyon elgondolkodott, rossz kedvű volt. reggel is furán viselkedett, kérdeztem is hogy mivan meg mit szól a tegnaphoz, de nem nagyon reagált rá. most akkor mivan? annyit mondott hogy a pénz, stb. megijedt? vagy már nem akar engem? vagy most mi van? azt hittem ez minden vágy és majd kifog ugrani a bőréből ha megtudja hogy végre én is nagyon szeretném már és minden meg is van hozzá. vagy nem jól mondtam el neki? inkább egy romantikus hétvégén kellett volna? vagy most mi van? én nem értem.... ő 33, én nő 27.
2010. júl. 8. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

légy türelemmel

nincs semmi gond!

leet hirtelen érte Őt, tudod mi pasik lassan megyünk bele ilyesmibe.. én 33 vagyok és tavaly volt az esküvőnk, nekem is kellett pár hónap mire megkérjem a kezét a páromnak!

2010. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem.Egyszerűen belegondolt,szerintem milyen nehéz volt egyenesbe jönnötök,és az esküvő,gyerekek eltartása sokba kerülne.Ő erre gondolt.Ő igen is akar téged.De ha annyira össze akartok házasodni legyen egy templomi,és kész:)kicsi vacsia a családdal ismerősökkel,vagy akár a barátokkal,a gyerekeket pedig beszéljétek meg miért fél.Mesélje el a félelmeit ne csak egy szval válaszoljon rá.Ahhoz hogy tisztában legyél az érzéseivel,neki beszélni kell erről.
2010. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!