Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami már túl megy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami már túl megy egy határon ami a szülők beleszólását illeti?

Figyelt kérdés
Nálatok mi az ami még bele fér ? Van esetleg vita belőle?
2019. jún. 7. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Számomra nincs olyan, hogy jogos beleszólás, tehát semmilyen olyan beszólás vagy tanács nem fér bele, ami kéretlenül jön.
2019. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan, hogy jogos beleszólás. Egy szülő semmilyen formában ne szóljon bele a felnőtt gyereke életébe. Semmi ilyen nem fér bele, semmi köze hozzá. 18 éves korom óta semmibe nem hagytam beleszólni a csládomat, a párom sem. Tényleg semmi közül hozzá és semmilyen joguk nincs beleszólni. A szülők 90%-a nem ismeri a gyerekeit bármennyire is szeretnék azt hinni, hogy tudják, mi a jó a gyereknek és mindent tudnak róla. Fogalmuk sincsen. Így pedig semmilyen létjogosultságuk nincsen beleszólni az életébe.
2019. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden túlmegy a határon. Amíg gyerek voltam, addig oké, persze, de felnőttként, hogy már külön élek, saját családom van, legyenek szívesek nem beleszólni semmibe. Tanács, vélemény jöhet, amennyiben kikért tanácsról/véleményről van szó, még akár az is lehet, hogy megfogadom, de beleszólni az ég világon semmi joguk az életembe. Volt idejük kiélvezni a beleszólogatást, most már nem látnak bele úgy az életembe, terveimbe, döntéseimbe, hogy a legoptimálisabb megoldást tudják szem előtt tartani. Meg egyébként is, felnőtt ember életébe senki ne szóljon bele.
2019. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet èrtek az előttem szólókkal. Semmi nem fèr bele. Hiába szülők, a gyerekeik felnőtt, önálló emberek, joguk van úgy èlni az èletüket, ahogy nekik jól esik. Megjegyzèsek, meg kèretlen tanácsok nèlkül. Igen, volt már vita, mert mi nem hagytuk magunkat, meg lett mondva, hogy ő úgy látja, mi meg máshogy, aztán kèsz, emèssze meg. Megemèsztette, bocsánatot is kèrt, ès aztán tènyleg visszafogta magát.
2019. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fér bele semmi. Ha kérek tanácsot, adnak, de ennyi. És fordítva is igaz ez, én sem osztom ki az ő dolgaikat.


30n

2019. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok,tartsatok önzőnek de legalább őszinte vagyok. Igazából nem viselem el ha szülők rokonok barátnők beleszólnak a kapcsolatunkba. Azt sem szeretem ha közös problémáinkat túl bőven kifecsegi. De! Van amiko egy kapcsolat jó jó de van benne valami gubanc,valami hülyeséget akar csinálni a párom,vagy testi/lelki problémája van amit nem akar beismerni...ilyenkor jó ha beleszólnak,ha jó irányból fújják a vitorlába a szelet.
2019. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!