Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok érthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok érthető a barátom kirohanása vagy szerintem is túlment minden határon amit csinált?

Figyelt kérdés

Párszor taxival mentem haza. Mindig ugyan az a srác volt a sofőröm. Beszélgettünk mindig az alatt a 15-20 perc alatt.

Tegnap becsöngetett a lakásounkra ahol a barátommal lakom. A taxis férfi egy csokor viragot hozott nekem. Azt mondta erre járt és közben eszébe jutottam ezért elment vett virágokat nekem,hogy feldobja a napomat. Tudta,hogy van valakim ezt most mondom!!!!!!!!! Nem kicsit meglepődtem ezen a kis akcióján a srácnak. A virágot elfogadtam, nem akartam megsérteni a barátom ott állt a hátam mögött kinyitotta az ajtót aztán meglökte a taxis srácot és megkérdezte,hogy kicsoda ő, mi ez az egész? Dulakodni kezdtek, mert a taxis inkább vissza ütött és verekedni kezdtek. A szomszédból jöttek ki a folyosóra és ők vàlasztották szét őket. Nekem egyedül nem sikerült meg hiába szóltam a barátomnak és probáltam védeni őt, nem szorult segítségre, folyamatosan a háta mögé terelt a kezével és belökött finoman az előtérbe. Szerencsétlen sràcnak vérzett az orra. Mindenki megnyugodott a taxis elment szónélkül.


Jogosan gondolom,hogy ez eszméletlenül durva volt? :((( nem gondoltam volna,hogy a taxis bármit akarna. Mindig ott állt a kocsi a munkahelyemen ahol dolgozom és hol ő vagy egy idősebb férfi volt. Azzal szoktam haza menni, mert onnan gyorsabban hazaérek mintha buszoznék és sokszor melóból még megyek edzésre is ahova időre kell érkeznem. Nem bíztattam a srácot, boldog párkapcsolatban élek. Ezen nem akarok változtatni, de nagyon haragszom a barátomra. Szerintem nem érdemelte ez a taxis és a barátom is komoly ütéseket kapott,többször is megrúgta a taxis a hasát. Hiába probáltam közéjük állni a párom csak azért is a háta mögé szorított inkább. A saját testi épségét is kockàra tette. Nem normális!!! Nem kellett volna meglöknie, nem kellett volna beszólnia és ha elmegy a taxis én kidobom azokat a t**ves virágokat.


23N


2017. júl. 15. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem jogos a kirohanasa, de te jobban jarsz, ha nem beszelgetsz rendszeresen egy pasival, mert sosem tudhatod, hogy o epp mit vesz batoritasnak. Vannak ferfiak, akik mar egy kedves mosolyt vagy egy par perces csevejt is ugy ertekelnek, hogy "igen, eszrevett!". Nem azt mondom hogy bunkonak kell lenni, de jobban jarsz ilyen esetek nelkul.
2017. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig csak munkáról, hobbiról beszéltünk. Vagy szinte a semmiről és tudta,hogy van barátom, említettem neki nem egyszer.
2017. júl. 15. 19:22
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
az ilyet jobb dobni.. mi lesz később ,téged ver agyon?
2017. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Engem nem ütött meg és sosem tenne ilyet velem, ezt tudom. Utána még azért kiabált velem, mert mivan ha véletlen megüt vagy a taxis srác engem talál el, engem rúg meg vagy elesek beütöm a fejem. Még sorolhatnám, utána még megis vizsgálgatott,hogy tényleg nem sérültem e meg.
2017. júl. 15. 19:26
 5/19 anonim ***** válasza:
vhol meg tudom érteni. De ez a reakció szükségtelen....bár nem voltam ott, szóval tévedhetek
2017. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

érthető a kirohanása, jóég aki azt mondja hogy nem, hogy lehettek ilyen álszentek.....sőt még örüljön neki a barátja, hogy idejön egy tök ismeretlen csávó aki szokta fuvarozgatni a barátnőjét, és most hozott neki virágot, csak "mert eszébe jutott", nem?


neked meg nem úgy kellene reagálni, hogy "ó de szép virágok, köszönöm aranyos vagy", hanem elmagyarázni neki hogy a faszi valami nagyon benézett...

2017. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Szóval a nép ítélete az, hogy tapsolnia kellett volna, sőt a mai korban úgyis sokan erőltetik az embertelen "cuckold" baromságot, még tartsa is a gyertyát?


Én nem rohantam volna így ki, de abban a percben indult volna az elhidegülésem tőled, magamban már készülné a megcsalásra és az utána következő időszakra. Látszólag neked se esne nehezedre egy jó kis félreqrás.

2017. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Ott a baki, hogy elfogadtad. Ezt nem kellett volna, mert itt nem "netto illem", hanem a közeledés elfogadása amit jelentett.


Bár ahogy elnézem a kérdés tálalását, nálad már ez előtt ért a félredöngetés ötlete.



Gusztustalan világ ez.

2017. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem pedig igenis akart tőled valamit a texisofőr. A barátod jogosan lett dühös, de ez a verekedés nagyon gáz volt tőle. Én is haragudnék egy ilyen miatt.

Sajnos férfiak egy tekintélyes részével nemigen lehet haverkodni, semleges kapcsolatot tartani. Nem tudnak elvonatkoztatni a szextől, azaz pontosabban aki szexuálisan érdektelen számukra, az más szempontból sem érdekli őket. Nem minden férfi ilyen, de egy jó részük sajnos igen. És ha te másban bízol, másképp állsz a kérdéshez, akkor még te leszel a hülye.

2017. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Jogos. Kell az erőszak a mai világban. Aki ezt nem hiszi el, máshogy gondolja az egy akváriumban él a saját kis komfortzónájában. Általában ők azok, akik mindig ecsetelik, hogy bizony meg lehet oldani minden helyzetet higgadtan is, megbeszélve. A frászt. Utcán szoktatok sétálni? Kimozdultok ti a házból és még semmi kompromisszumotok nem akadt más idegen, kevésbé intelligens emberekkel? Azoknak a szép szó biztos használ.


Kérdező a párodnak mit is kellett volna csinálnia? Idegen pasi csönget a házunkhoz, szép csokor virággal, barátnőm kinyitja és : óó köszönöd szépen, de szép virágok. -.- Igen. Akármennyire is hiszik egyesek, nem a nők körül forog a világ. Személy szerint a virágot téptem volna ki a barátnőm kezéből, visszadobva ki az ajtón. Ha a kollega nem távozott volna sebtében én is nekiestem volna, továbbá a barátnőmmel is elbeszélgettem volna. Kisebb veszekedés a minimum.

2017. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!