Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki alapvetően kedves, udvarias, szimpatikus. Viszont zenész akar lenni, és igazából senki nem szól neki, hogy nincs hozzá tehetsége. Tehetségkutatókon indul (nem X-Faktor), YouTube-ra is feltölti a zenéit. És igazából lejáratja magát. Hamisan énekel, én nem is értem, mit hisz. Elmondanátok neki a véleményeteket? Járnátok vele? Akár férfiak is válaszolhatnak, mintha egy nőről lenne szó. Nekem ez elég csalódás volt, szerintem hülyét csinál magából.
2019. jún. 9. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elmondanám. Az már tőle függ, hogy kezeli és mennyire sértődékeny.

A járás az más kérdés. Ha meggyőződése lenne, hogy tényleg jó a hangja és ezzel jut valamire, rengeteget foglalkozna vele, akkor nem tudnék mit kezdeni vele és nem tudnám elviselni. Ha legalább érezné, hogy rossz a hangja és torzítással effektezne vagy ilyesmi, akkor talán.

2019. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hány éves, miből él, másra is alapozza-e a jövőjét. Előbb utóbb biztos rájön/rávezetik, hogy gáz amit csinál. Én megemlíteném neki, de finoman, hogy itthon ebből kicsi a pénz, ahhoz, hogy sikeres legyen pedig extra tehetség kell.
2019. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2019. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondanám,de valószínű nem hinné el,mert a gyáva rokonok,ismerősök már telinyomták a fejét azzal,hogy milyen csodás.Ha kiábrándító lenne,akkor nem járnék vele,mert valahol egy szemellenzőt visel,nulla önkritikával,ami megnehezítené az eggütt járást is.
2019. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, jár egyetemre, de igazából nem hiszem, hogy azzal akarna elhelyezkedni. De egyébként nem buta, jó eredményekkel csinálja, művtörire jár.
2019. jún. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!