Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne, ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, ha a barátnőmnek bejönnek a fekete pasik?

Figyelt kérdés

Régebb óta tudom, hogy nagyon tetszenek neki a fekete pasik. Ha látunk egyet, akkor mindig megnézi és utána mondja hogy ez tetszik neki meg nem rúgná ki az ágyából meg ilyenek. Van okom aggódni?

25 f és 21 l


2019. jún. 10. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe
2019. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez tök jó, én örülnék neki. Kiélném vele a fétisem nézném ahogy fekete pasikkal szexel és utána pedig velem.
2019. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Van,mert egy nagyszájù,bunkó,ki ha én nem pic#a a barátnőd.De inkâbb azért kéne aggódnod,hogy a jelenlétedben,neked mondja el,hogy kit nem rúgna ki az ágyából,holott Te nem a haverja vagy elvileg.Hatalmas intelligenciáról tanúskodik.
2019. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem ismerjük a barátnődet, de te igen. Érezned kell, hogy ezt tiszta komolysággal mondja, vagy csak "húzza" az idegeidet és szórakozik rajtad (helytelen, de megbocsájtható). Kicsit talán eltúlozza, de ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget. Magmondatod neki, hogy ha ilyeneket megismétel - elveszti a bizalmadat.

Ffi.

2019. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Az egy dolog, ha begerjed a feketékre, és "nem rúgná ki őket az ágyából", de ha ezt még a szemedbe is mondja, akkor kb. a lúzer szolgájának néz, aki örüljön, hogy puncit kap tőle.
2019. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ilyen beszól@sok vicces hangnemben sem elfogadhatóak.Hùzza az agyad mással,van ezer dolog amivel lehet egymást szórakoztatni.Ez alpári módja,ha így van(3)
2019. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
jó hülye vagy, hogy együtt vagy még vele
2019. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is szokta mondani a párom,hogy jó nő,megdugná.Azt is tudja,hogy ki az akit én nem rúgnék ki az ágyból,mégse fetrengünk senki mással.De azt ti tudjátok ektek mi fér bele.
2019. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Valószínűleg félre is kefélt már, még ha nem is biztosan négerrel.
2019. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Minek vagy ilyen szutyok nővel?
2019. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!