Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne, ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, ha a barátnőmnek bejönnek a fekete pasik?

Figyelt kérdés

Régebb óta tudom, hogy nagyon tetszenek neki a fekete pasik. Ha látunk egyet, akkor mindig megnézi és utána mondja hogy ez tetszik neki meg nem rúgná ki az ágyából meg ilyenek. Van okom aggódni?

25 f és 21 l


2019. jún. 10. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem a csaj nélküliek ( meg pasinélküliek) a röhejesek hanem akik “ ilyen áron” együtt vannak valakivel. Elnézőnek meg lazának állítják be magukat de valójában tudják hogyha a kilométeres pórázból egy métert visszavennének jönne a saját kategóriájukban nagyobb szexpiaci értékkel bíró párjuktól a “pá-pá”
2019. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Lassan 3 évtizede vagyunk együtt ferjemmel,mindig is tudta ha nekem tetszik valaki, vagy ha neki tetszik egy masik nő én is tudtam róla .Volt olyan is egymasnak szóltunk az utcan ha felfedeztük a tömegben a masiknak tetsző embert ;)

Ha nem lehetünk őszinték a masikkal meg egx ilyen aprósagban sem, akkor hol marad a bizalom ? Ettol meg nem kell szexelni. Hűseget kell fogadni, nem vakságot ;)

2019. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amikor kék szemű csávóim voltak, sose dörgöltem így az orruk alá, hogy de helyes mediterrán pasit találtam.


Én lehet, megmondanám, hogy ha neki ez a fétise, akkor csak rajta,de nélküled.


Vagy vegyetek be egyet hármasra :D

2019. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, hogy te is teszel ilyen megjegyzéseket...én tuti ezt tenném. Csak a próba kedvéért.
2019. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!