Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban a kapcsolatunk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatunk! Menthető?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk három éve tart, szeptemberben házasodunk. Boldogok voltunk, de amióta megvettük a lakásunkat, beköltöztünk és megismerkedtünk a szomszédokkal, jelentősen megromlott a viszonyunk. Én dolgozom, esti tagozaton tanulok mellette. Vizsgaidőszakom van és egyébként is stresszes a munkahelyem. Jólesne hazamenni és a saját életemmel foglalkozni, ehelyett mindig jön valaki trécselni, vagy segítséget kérni, de a magánéletünk megszűnt létezni. Egy éve megy ez, de az utóbbi félév tényleg durva volt ilyen szempontból. Eljutottam arra a szintre, hogy már utálok hazajárni és hibáztatom a páromat, amiért nem érti a problémámat és így nem is tudja/akarja kezelni ezeket a helyzeteket. Ha megyünk valahova, mindig az az első kérdés, hogy hívjuk-e őket is és NEM, nem érti meg, hogy vele kötöttem össze az életemet, nem 6 másik random emberrel. Magam alatt vagyok, elbeszélünk és lassan elmegyünk egymás mellett. Már elbizonytalanodtam a közös életünkben és borzasztó ez a helyzet. Hol a kiút?
2019. jún. 11. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultimátum.

Megmondod neki vagy te vagy a másik emberek, válasszon.

2019. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két hét kettesben nyaralni valahol, távol tőlük! Hajrá!
2019. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szomszédoknak nincs életük?Mit kerenek nálatok? De meg ezzel sincs baj azzal mar igen ha napi szinten megy traccs... Én nem igazán értem hiszen nekem is vannak szomszedaim neha valtok velük egy ket szít utana magamra zarom az ajtómat és ők is. Nem zaklatjuk egymást kiveve ha valami probléma merül fel a házzal bármi ami ilyen jellegü. Konkrétan semmi kapcsolatom velük! Nem értem, de ha nem szüntetitek meg velük a napi kapcsolatot amit nem írtál le részletesen hogy zajlik le ez az egész akkor lassan a kiút az elválás lesz szerintem.Abból következtetek amit leírtál hiszen sokáig ezt elviselni Te sem fogod!

Remélem azért megoldjátok hogy ne mennyen rá a kapcsolatotok.

2019. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy soklakásos társasház, ahol rengeteg a fiatal. Kb. 4 fiatal párral alakítottunk ki baráti kapcsolatot, volt akivel együtt nyaraltunk már, olyan is van, akivel együtt járunk túrázni, szórakozni, gyakran főzünk együtt a közös sütögető helyen, stb. Ezzel nincs is semmi bajom, tök jó ez a kapcsolat, illetve hogy közel vagyunk egymáshoz, tudunk segíteni a másiknak, ha szükséges. Csípem őket, de azért amibe átfordult ez a "jóbarátosdi", az már sok. Felborult az életünk, állandóan jön-megy valaki. A lányokat zavarja ez a helyzet, de kevésbé mint engem, hiszen a fiúk többnyire mindig nálunk lógnak. Engem zavar, hogy arra érek haza, hogy 1-2-3-4 srác és akár csaj ül a nappalinkban és mégcsak nem is f*nghatok egy isteneset, amikor belépek az ajtón... már bocs az alpári stílusért. Unom és utálom. Rámegy a kapcsolatunk és a baráti kapcsolataink is, mert nem tudom kezelni azt, hogy nincs magánéletünk. Régen szerettem otthon lenni, meztelenül flangálni. Ma már nem tudok, mert bármikor beállíthat valaki, ha elfelejtem bezárni az ajtót és nem halljuk, hogy kopogtak, simán be is nyit némelyik. Meg kellene teremteni az egyensúlyt magánélet és társasági élet között, amit a párok női tagjai szorgalmaznak és megértenek, a férfiak viszont élik a "kolis feelinget" és legszívesebben állandóan együtt lógnának. Nekem ebből van elegem.
2019. jún. 13. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a hapsikkal beszélj, hogy a ti lakásotok nem egy klubb ahova bármikor bemehetnek amikor kedvük szottyan. És mi az, hogy csak úgy benyitnak akár kopogás nélkül?! Hát én akkor dobnám ki őket az ablakon...
2019. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudom a megoldást méghozzá nagyon egyszerű..azt nem mondom, hogy flangálj előttük meztelenül de a lehető legminibb szoknyádban vagy törölközőben kezd el mászkálni én direkt produkálnám magam hogy észrevegyék ez egy intim terület ahol tulajdonképpen azt csinálsz amit akarsz..no és szépen menj csak oda nyugodtan a párodhoz és kezdj el szenvedélyesen csókolozni vele..hidd el nekem , hogy minél többször csinálok annál jobban észre vezsik magukat.HAJRÁ! Higgy nekem ez a módszer garantáltan működni fog... ;)
2019. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!