Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban a kapcsolatunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatunk a párom munkája miatt. Önző vagyok? Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, együtt élünk és egy hónappal ezelőttig csak átlagos problémáink voltak. Azonban elkezdett dolgozni egy olyan helyen ahol átlagban heti 4-5 napot kell úgy dolgoznia, hogy este 11re ér haza. Emellett volt "szerencsém" találkozni a kollegáival, akik mind rosszéletű, züllött alakok. Én nem ilyen munkarendben dolgozom, max fél7re itthon vagyok és várok.. Emiatt nagyon sokat veszekszünk, mert elég befolyásilható és szerintem nem siet haza minden alkalommal. Ha ez egyszer kétszer előfordul azzal még nem is lenne probléma. Azt mondja nem innen akar nyugdijba menni, de nagyon nehéz másik melót találni ilyen munkarend mellett. Elhanyagoltnak érzem magam és hiányzik nekem. Hogyan lehet ezzel megbarátkozni? A vendéglátás szerintem nem egy párkapcsolatbarát munka. Várjak? Mit tegyek?
2015. márc. 29. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már az is elég lenne, ha valaki viszont szeretne. Emiatt nem csapnék hisztit, az biztos.
2015. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző. Elmulatja a munkatársaival az időt munka után, közben a saját barátnőjére alig jut ideje, aki egész este rá vár? Szemét ember az ilyen, nem tisztel téged. Gondolkozz el, ér-e neked valamit ez a kapcsolat!
2015. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehèz 4 évet ilyen hirtelen eldobni. Belebetegszem :-(
2015. márc. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!