Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvetessem a barátnőmmel azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetessem a barátnőmmel azt a drága farmernadrágot, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy lánnyal, akinek a szülei elég jól állnak anyagilag. Lángol a szerelem, ezért egy rakás dolgot vett már nekem. Mondtam neki, hogy már nem kell, mert nem a pénzért vagyok vele, de a minap megláttam egy jó farmert, elég borsos áron. Műszaki cikkekre gyűjtök, így nem szívesen adnék ki érte pénzt. Megvetessem a barátnőmmel, vagy sem?
2019. jún. 12. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Szegény barátnőd most megfizeti a tanulópénzt. Ha nem azért lennél vele, már régen leállítottad volna. Ehelyett egyre pofátlanabb leszel.
2019. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Elég pitiáner dolog lenne "megvetetni".Egy férfi tudja intézni a saját dolgait, ettől lesz méltósága.
2019. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Én megvenném, utána megetetném veled. Rohadt szánalmas vagy. És igen, fordított helyzetben is ezt mondanám.
2019. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Akár a gold digger lányok. Ők is eljátsszák mennyire szerelmesek és nem a pénze kell. De azért vegye meg ezt is azt is. Ne légy ilyen. Esetleg ha megkérdi mi kell szulinapodra, karácsonyra stb. akkor megmondhatod mire vágysz de mert megláttál egy farmert akkor most vegye meg? Holnap mit látsz meg?

Ráadásul lenne is rá pénzed csak sajnálod rá kiadni. Az övét már nem sajnálod? Lehet, hogy nem a pénzéért szerettél bele de kezdesz átesni a ló túloldalára.

2019. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


További kellemes napot, sziasztok.

2019. jún. 12. 11:44
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Vetesd meg vele a múszaki cikkeket amire amúgy is gyűjtessz, így megveheted magadnak a gatyát, amit kinéztél, te gyökér. :D

32/f

2019. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Nőként kérdezem... Most hol vannak a "200 ezret is elköltök a páromra, ha valakit szeretsz akkor költesz rá, sóher aki nem vesz semmit a párjának" típusú válaszok? Annyira hányinger ez a kettős mérce.

A srác aranyásó mert költ rá a barátnője, de az ilyen "megvennél a barátnődnek egy fél milliós szirszart" kérdéseknél mindenki meg van veszve, hogy aki nem költ ennyit a nőre annak sose lesz és ez természetes dolog. Ne már...

2019. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább a műszaki cikket vetesd meg vele, ne már neked kelljen pénzt adnod érte.
2019. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Mint látod, nem gondolkodnak, csak gyűlölködnek. De mindegy, nem húzom magam fel rajta, ezért is nem reagáltam rájuk, és nem is fogok. :-) Neked viszont köszönöm a választ.

2019. jún. 12. 11:52
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Rossz kategóriát választottál, ez itt a "felnőtt párkapcsolatok".


De a kérdésedre válaszolva: ne, ne vetesd meg vele, nagyon gáz lenne. De ha már egyáltalán felvetődött benned ez a kérdés, akkor nincs mit szépíteni, a pénz miatt vagy vele.

2019. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!