Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vezessem rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a páromat arra, hogy szeretném, hogy mostmár miattunk is tegyen félre pénzt?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik a kérdés, de a párom mindenre költ, ha szüksége van valamire megveszi. Viszont múltkor lógtam neki 5000 ft-al, amit két napig hallgattam, hogy ne felejtsük el, hogy adjam vissza. Borzasztó rosszul esett, mert volt már hogy ő egy huszassal lógott, én meg mondtam neki, hogy majd visszaadja máshogy, pl ő vesz egy darabig kaját. Ő meg egy 5000 ft-on rugózott.

Ezen kívül ő még sose rakott félre pénzt arra, hogy el tudjunk utazni valahova, sőt gyakorlatilag arra se, hogy egyszer majd össze tudjunk költözni.

Már egyszer volt erről szó: elmondta, hogy neki mindig volt pénze, és sose kellett azzal foglalkoznia, hogy mi lesz ha egyszer nem lesz, és régen is mindig mindent megkapott.

De nem lesz ez mindig így. Valahol azt érzem, sose gondol a jövőre, csak a jelenre. Nem mondom, hogy sose áldoz rám, csak azt érzem, más dolgokra sokkal többet. Lehet ezt ő fel sem fogja, hisz korábban is volt már, hogy olyan dolgokat beszéltünk meg, amiről sose gondolta volna, hogy bántani fog, és miután megbeszéltük, megértette, és változtatott.

Ez is egy ilyen dolog lesz, de nem tudom hogyan tálaljam úgy, hogy ne bántsam meg, de mégis átérezze mit érzek. A pénz dolog egyébként is nagy vitaforrás más kapcsolatokban is, félek, hogy nálunk is konfliktus forrás lesz, még ennél jobban is.


Kérlek segítsetek. :(



2019. jún. 14. 10:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam, hogy van pénzem, nem a páromtól várom, hogy eltartson. Én raknék is félre miattunk, sőt van is félretett pénzem.
2019. jún. 14. 11:04
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
De ilyen faszival milyen deliriumos, agyhianyos allapotban jut eszedbe, hogy te ezzel tervezni akarsz egy eletre? Hogy neked ez a szar kell egy eletre, fel nem foghatom, hogy nehany no miert gyuloli magat ennyire, hogy ilyen faszikkal egetik magukat, akik mellett nyilvanvalo hogy a gyesbol fogsz felretenni pelenkara, mikozben o eli vilagat, mert mar most is ennyire szarik rad.
2019. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
nem várhatod el a másiktól, hogy olyan legyen mint te..
2019. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 érdeklődő63 ***** válasza:
93%
fenyegesd meg hogy kihajítod ha nem képes normálisan a pénzt kezelni. primitív ösztönlény lehet ha mindig az adott pillanatra tud figyelni és azonnal megvenni ami megtetszik neki de arra nem képes hogy felfogja, lesz holnap is. 5-6 éves szinten van az agya. nem találtál épelméjűt?
2019. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Először azt beszéljétek meg, ki hogyan képzeli el a jövőt. Most még csak jártok és sokszor kiköttök egymásnál? Vagy már együtt laktok? Mióta? Lehet, hogy ő nem akar továbblépni vagy persze maaajd akar, de most olyan jó nyugis így és csak "persze-persze" bólogatást kaptál tőle a terveidre? Sokkal egyszerűbb a közös kassza, de azért az inkább már a házasság, gyerek, közös hitelek lépcsőfokán (valakiknél előtte, valakiknél utána) kerül elő és addig elég képlékeny, kicsit tapasztalatoktól, családi mintától, személyiségtől is függően kinél mikor érik meg a bizalom, és alakulnak át a napi szokások, hogy tényleg anyagilag is annyira figyelembe veszi a másikat és megbízik benne, mint önmagában.
2019. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyissatok egy üveg bort aztán bújj hozzá és kérdezd meg, hogy képzeli a közös jövőtöket, gondolkozott-e már hogy milyen lenne együtt kelni minden reggel , és hol lakna szívesen.

Megmondhatod neki hogy te sokat gondolsz rá és érdekelne, hogy ő mit gondol. Vagy hogy te jövőre ilyenkor szeretnél már vele élni, vagy bármi hasonló, amit gondolsz a témáról. Levezetheted neki, hogy egyközös albérlet kb egy millióba kerül első körben, úgyhogy kellene félre tenni rá lassan.

Nem derül ki mennyi idősek vagytok, pedig lényeges lehet, hogy 21 vagy 31 évesen ilyen felelőtlen...

2019. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk, és lassan két éve együtt vagyunk.
2019. jún. 14. 11:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan gyorsan futnék el tőle, ahogy csak bírok.

Persze, ha dugni jó... de többre ne nagyon számíts tőle.

Sose fog takarékoskodni, és ha nehéz helyzetbe kerül, akkor fejreáll.

Ha te is vele leszel akkor, úgy ránt majd magával téged is.

2019. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én meg egy kérdést tettem fel, hogy szerintetek, hogy beszéljem meg, és nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek hogyan hagyjam el.
2019. jún. 14. 12:50
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Együtt éltek, de külön kasszán vagytok?
2019. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!