Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve szerelmes vagyok belé....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szerelmes vagyok belé. Hogy mondjam el neki? Hogy vezessem rá? 17/L

Figyelt kérdés
2012 augusztusában jöttem vele össze. Nagyon szerelmes voltam/ vagyok belé, órákig tudtunk beszélni telefonon is. Kb 1 hónapig voltunk együtt amikor szakított. Ne magyarázta el, hogy miért, csak egyszerűen szakított velem. Állítása szerint ő is szeretett. No lásd mit tesz a szerelem, elkezdtem neki írogatni, hogy próbáljuk meg még egyszer stb. hónapokig zaklattam amikor letiltottam, hogy megóvjam magamtól szegényt. Pár hónapra rá feloldottam és megint elkezdtük beszélgetni. Megpróbáltam, elutasított. Első barátnője voltam neki. Aztán egyik nyáron kint volt Angliában és felajánlottam neki, hogy mi lenne ha lefeküdnénk. (Gondoltam így vissza csábíthatom, mivel szűz) Meglepetésemre bele ment és azt mondta, ha haza jön megbeszéljük a részleteket. Húgai osztálytársaim voltak, nagyon jó barátnőim is. Át mentem hozzájuk, a srác áthívott, hogy szeretne mondani valamit. Jól pofára ejtett. Azt mondta, csak azért ment bele, mert ott volt mellette a haverja és nem hagyta nyugton. Össze vesztünk, megint nem beszéltünk. Aztán végzős lettem, és a szalagavatóról beszélgettünk és szóba került a tánc. Mivel sejtelmem sem volt, kivel táncolhatnék így hagytam az egészet. Barátnőm nálunk aludt, meséltem neki a táncról, erre másnap a srác rám ír, hogy szívesen lenne a párom. Őha mondom az igen. Hol a buktató? Hát nem volt buktató. Eljött és táncol velem. Nagyon oda vagyok érte, nem tudom hogyan szerezhetném vissza. Tippetek esetleg.? Mivel a tánc eléggé közel hozza az embereket, arra gondoltam, hogy mi lenne akkor, ha egyre közelebb mennék hozzá és a végén megcsókolnám. Persze ha látom, hogy ő is akarja. Pénteken este ott alszok náluk, arra is gondoltam, hogy ott megcsókolom.
2014. nov. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki annyira
2014. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ezek valami hoteltulajdonosok,hogy mindenki nálunk alszik vagy mi??
2014. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom 17 éves lány létedre talpra esett vagy, csak annyi h ha lefeküdnél vele (csak azért h visszaszerezd), nehogy utána az legyen h közelebb kerültetek egymáshoz és mégis dob téged, akkor sokkal nehezebb lesz feldolgoznod az eseményeket... Minden mást sztem megtudsz oldani, igazából nem értem mi a konkrét kérdés.

Mivel ő annyit lát h keresed őt, szívesen vagy vele, valószínűleg gondolhatja h érzel iránta vmit, jah és h nincs más pasid...

2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hat nem tudom mit gondol a srac, de azert nem vagy semmi hogy ennyi ido utan is szereted, habar szerintem eselyed az van mivel egy fiu nem pazarolna az idejet celtalanul. Annyit tudok hogy ebbol egy tok jo dramat lehetne irni.
2014. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utso valaszolo vagyok. De amugy tenyleg mi az, hogy nala alszol? :D az en csaj barataim miert nem jonnek at csak ugy :'D mindenestre sok sikert :D
2014. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a húgai osztálytáraim voltak és nagyon jó barátnőim. :D Azért alszok náluk mert "csajos estét" tartunk..:D
2014. nov. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!