Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem élvezem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem élvezem annyira a szexet. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, két éve vagyunk együtt, és egyre inkább úgy érzem, hogy egyre kevésbé élvezem a szexet. Valahogy már nem is érzem vonzónak magam a párom előtt, pedig ő szokott kívánni és mondta is, hogy szép vagyok. Sokszor fáj is a szex, ami még inkább elveszi a kedvem. Pedig óvatos a párom, és ha fáj akkor leáll.

Nem tudom miért lehet ez. Szedek fogamzásgátlót és attól csökken a libidó, de korábban nem volt ez, most úgy érzem megyek egy lejtőn lefelé, és hiába várom, hogy szexeljünk, a végén úgy érzem egy semmi volt az egész. Ha ő kényeztetni akkor, akkor is sokszor azt érzem, hogy bár inkább filmeznénk helyette. Igazából az az érzés borzasztó hiányzik, hogy élvezzem és akarjam az egészet, de ez egyre inkább eltűnik.


Miért?



2019. jún. 14. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szolj a párodnak hogy ne mekszokottan csináljátok. Pl beöltözés, más póz, más helyen. Lehet hogy már megszokássá vált, ezért van az hogy inkább mást csinálnál. Te meg mond meg a párodnak hogy mire vágysz a szexben, és vegyél magadnak szép fehérneműt, vagy bör rucit stb. Én nagyon önbizalom hiányos vagyok, de ha felveszem ezeket mindig szexynek érzem magam. Próbáld ki.
2019. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltunk már korábban szexy fehérneműt, fura de a páromnak nem tetszik, így nem is erőltetem.
2019. jún. 14. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájdalmas a szex,akkor nőgyógyászt kell felkeresni
2019. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oh,és depresszióhoz közeli állapot,stressz is okozhatja.(2)
2019. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínű, hogy a gyógyszer miatt van. Nem ismerek olyan nőt, akinek idővel ne csökkentette volna tényleg nullára a libidóját. Válts gyógyszert vagy védekezzetek máshogy.

Az nem normális, hogy fáj a szex, ezzel mindenképpen nőgyógyászhoz kell menni.

A harmadik pedig ami mindenképpen fontos az az, hogy soha nem csak a szex a probléma. Hogyha nem jó, lapos a szex akkor a kapcsolat is ugyan ilyen általában. El kell járni újra randizni, romantikázni, minőségi időt együtt tölteni hogy a kapcsolatba visszahozzátok a lángolást. Már ettől sokkal jobb lesz a szex is.

2019. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-másik fogamzásgátlót írass fel.

-pár hétig ne legyen szex,éhezz ki rá. Exemmel 2-3hetes mosolyszünet után nagyon jókat szeretkeztünk.

-az előjáték jó,de ha lehangol nem feltüzel nem kell erőltetni.

2019. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Fáj mert már rá untál a nagy dákóra .. Sok nővel meg esik , hogy a kisebbekről fantáziálnak egy idő után.
2019. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7- es, ezzel akarod nyugtatni magat? :D
2019. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7es véletlenűl jót írt,bár szerintem nem arra gondolt amire én. A nagy farokkal méhszájon lehet vágni egy nőt. Volt egy exem akit jó párszor sikerűlt pedig inkább átlagos vagyok mint nagy. Nekem se volt olyan hű de jó mert nem tudtam elengedni magam,neki se mert ha nem vigyáztam akkor ütöttem.

Pontosan mi fáj? Száraz vagy es "dörzsöl" vagy túl mélyre hatol?

2019. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!