Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élvezem a szexet a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet a férjemmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok 18 éve élek házasságban,de valahogy a szexuális életem,soha nem volt jó.A férjemmel volt az első együttlétem,és neki is velem.Tini korunk óta együtt vagyunk,5 év együtt járás,és ismerettség után házasodtunk össze.Sajnos a szex soha nem volt a párom erőssége,és nekem ebből már elegem van.Sokszor elmondtam,mit hogyan szeretnék/mert persze Ő élvezi a szexet,csak én nem/egy ideig 2-3 együttlétig működött,utána semmi,minden úgy ment mint régen.Már nem szeretném neki 101.x is elmondani,nekem hogyan jó a szex,mert úgysem történik változás.Ő persze akarná minden este,se én a hátam közepére sem kívánom.Szeretem a férjem,de ez megöli a házaséletünket,és attól félek a kapcsolatunkat is :( Elég temperamentumos,tüzes nő vagyok,de a párom mellett eltudnék aludni szex közben olyan lassú és esetlen.Na most mit tegyek??
2016. ápr. 26. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Lesz itt bőven jelentkező! Csak győzd fogadni a sok privit...
2016. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ezért is írta? Hmm.
2016. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Két dologra kell felkészülnöd. Vagy élvezetes szex nélküli életre, vagy a házasságod végére. Döntsd el, melyiket akarod.
2016. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagy hiba hozzámenni valakihez úgy, hogy még te sem tudod mire van szükséged egy férfiban. Ez durván a második-harmadik kapcsolat után szokott kialakulni, mikor együtt élsz valakivel, és látod hogy mi hiányzik.

Szexelhetsz valaki mással, ha megoldható válás nélkül. Ennyit tudok mondani.

2016. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

vicces nekünk is ez van 7 éve járunk, nem vagyunk házasok, de 2 éve költöztük óta, azóta romlott el minden


igaz fordítva, a barátnőm ilyen... képtelen változásra, elég prűd, néha mintha jobb lenne, aztán visszazuhan a prűdségbe... a próbálkozásaim v kudarc v egy idő után feledésbe merül... és már unom az erőszakoskodást, abban nincs semmi élvezet ha ő nem akarja teljesen (közben egyébként élvezné, mert maximálisan kielégítem és amikor kipróbáltunk új dolgot még sose volt h ne élvezte volna)


Ez nálunk már odáig fajult h nemcsak komoly dilemmába vagyok hanem pszichológiai problémáim is lettek emiatt...


Én már rengeteg helyne kérdezgettem, neten meg a valós életben is, általában azt aválaszt kapom (ami szomorú) h az egyetlen megoldás h kidobom... de hát ha egyszer szeretem..


én már a prostin is gondolkoztam v h megcsalom de még nem vitt rá a lélek mert túl becsületes vagyok..


többször beszéltem vele komolyabban h menjen el pszichológushoz mert a prűdség az nem egy normális dolog, valami lelki oka van (mondjuk én tudom is h miaz, a szülei félrenevelték - utálom is őket emiatt), de hát képzeled ki az akit rá lehet venni h elmenjen szexuálpszichológushoz... számára tök oké a kis prűd világában


ami azt illeti ez egy lehetetlen helyzet jó megoldás nincs, csak rossz. de sztem 10-ből 9 ember ilyenkor a megcsalást választja 1 meg szenved.. talán néha könnyebb rossz lelkiismerettel élni mint mindkettőtök élete tönkremenjen, v újra kelljen építeni mindent (főleg ha amúgy minden passzol) nemtom.


ami azt illeti, ilyen esetben az lenne a a másik részéről az elvárható kompromisszom, h belemegy egy nyitott kapcsolatba, vagy hasonlóba... mert könnyű azt mondani, h megcsalni a másikat szemétség, de az is szemétség amikor a saját prüdériád (ami pszichológiai probléma ugyebár) miatt a másik szenved...

2016. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Az a gond, hogy aki lassú vagy prűd a szexben azt nem nagyon lehet megváltoztatni. Ilyen a habitusa e téren is.

Próbáljatok ki új helyszíneket is, ezt az utóbbi hozzászólónak is tanácsolnám, vagy szemezgessetek a kámaszútrából.

Ha semmi nem válik be, akkor sajnos el kell fogadni vagy továbblépni.

2016. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló,hidd el nem azèrt ìrtam ki,hogy itt keressek szeretőt.38 èvesen is vagyok olyan jó nő,hogy net segìtsège nèlkül,találjak olyan embert akivel szexelhetnèk.Ez egy olyan problèma,amit nem tudok megoldani,pedig alapjáraton jó a problèbamegoldó kèpessègem.Szeretem a fèrjem,ennyi èv után is,ennek ellenère is.A szex viszont nem jó.Nade sebaj veszek egy vibrátort,ès majd előtte használom,ès ha látja azzal jobb mint vele,talán összekapja magát :))))
2016. ápr. 26. 17:05
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Fúú én ezt úgy utálom. Mármint az olyanokat akik letojják nagy ívbe, hogy a másiknak is jó legyen a szex, a lényeg, hogy nekik az. És ilyenkor mit tudsz csinálni ha nem érdekled annyira,hogy változtasson? Mert ha foglalkozna vele már rég változtatott volna. Ilyenkor meg már hiába vetsz be különféle praktikákat, legjobb esetben is csak maximum ideig -óráig elég.

Tehát biztos nem elégednék meg a helyzettel, vagy nem feküdnék le vele amíg komolyan nem vesz( te miért elégítenéd ki az igényeit ha ő nem foglalkozik a tiéddel?), vagy végső esetben keresnék mást. Egy életed van ne légy benne áldozat.

2016. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó te ugye nő vagy? :)


Kérdező: te meg ha annyira temperamentumos, meg tüzes vagy, miért csak fekszel a hátadon, miközben a férjed bénázik?


Vágd hanyatt és lovagold meg a disznaját! :)

2016. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen ìgy is megoldható,ès nem vagyok prűd a szexben,de egy kicsit tehetne Ő is azèrt ,hogy jólegyen.Egyèbkènt amilyen lassú az ágyban,profi gyorstüzelő.!
2016. ápr. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!