Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig 5 fiúval voltam, de egyikkel sem élveztem a szexet, pedig szerintem nem voltak bénák, sőt jól csinálták. De aktus közben mindig arra vártam, hogy legyen már vége... A nyalást sem élvezem, pedig azt is jól csinálták, de valamiért nem esik jól, nem izgulok fel tőle. Sosem mentem még el fiú által, csak úgy, ha magamnak izgattam a csiklómat, hüvelyi orgazmusom soha semmilyen formában nem volt. Pedig amikor egyedül vagyok, szoktam néha kívánni a szexet/gondolni rá, viszont amikor lehetőségem is van szexelni, akkor nem akarom annyira, nagyon nehezen lazulok el, van, hogy fejben máshol járok. 20/L
2016. aug. 17. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerted már ezeket a pasikat korábban is vagy csak alkalmi volt? Amúgy, sokszor lelki okok állnak a háttérben, mert vannak olyan nők, akiknek szükségük van bizalomra is közben.
2016. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 alkalmi volt, 3-mal pedig együtt voltam.
2016. aug. 17. 15:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt tanácsolom, hogy legközelebb, mikor találsz magadnak egy pasit, ne add rögtön oda magad. Fokozatosan fedezzétek fel egymás testét, hogy te is megtudd, mi a legjobb neked. Esetleg egymagad is felfedezheted az erogén zónáidat, ha fogsz egy madártollat és végigsimítod a tested összes szegletét.
2016. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hüvelyi orgazmusa eleve kevés nőnek van, azt tanulni kell, persze vannak, akiknek alapból können összejön, de ritkaság számba megy. Ott az ok, nem tudsz elengedni, máson kattogsz, ezért nem vagy jelen az aktusnál, csak testileg, é mivel a nőknél az orgazmus leginkább agyban dől el, épont ez esik ki nálad. Alkalmi kapcsolatoknál ne várd, hogy a legtöbb férfi a te örömödet fogja nézni, de még hosszú kapcsolatoknál is gyakori az önzőség és a megfelelő kommunikáció, testi önismeret. Utóbbi kettőre gyúrj rá.
2016. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hű, mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Pedig a bizalom megvan, az életemet is rábíznám a barátomra, ő mindent megtesz érte, hogy élvezzem, sokat beszélgetünk róla, hogy mi esne jól nekem, és mindent hajlandó megpróbálni... Meg kívánom is, de ha eljutunk odáig, hogy van is szex, akkor valahogy mégis jön ez, amit a kérdésben írtál. :(

Nagyon érdekelnek a válaszok, hátha valaki tud olyat írni, ami segít.

Bocsi, hogy az én válaszom most így nem túl hasznos. De nem vagy egyedül ezzel a problémával.

22L

2016. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem megfelelő kommunikáció akart az lenni. Bocs az elírásokért.
2016. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kulcs szerintem ott van, amit a végén írtál:

"nem akarom annyira, nagyon nehezen lazulok el"


Ezen kell tudni változtatni valamilyen módon.

Ha görcsös vagy, ha nem vagy ott testileg-lelkileg, akkor az öröm elmarad, az biztos.

Amire esetleg érdemes odafigyelned: alkalmi kapcsolattól szerintem nem is nagyon lehet várni ilyen kitörő nagy örömet, ellazulást, elégedettséget- mert azért nagy lutri ez az egész, amit lehet áthidalni esetleg egy fellángolással, vágyakozással, de az nem az a tipikus szeretkezés.


Érdemes lenne megpróbálnod azt az utat is, hogy valakit először emberként ismersz meg, alakuljon ki egy bizalmi kapcsolat, egy olyan cinkosság, közösség, amiben már el tudod engedni magadat. (ahol nem kell belőtt séróval és szétterített hajjal elomolni a párnán, hogy jó legyen az összhatás :), viszont szívből lehet együtt nevetni egymás esetlenségein is akár.


Na ez nem 1 éjszaka, nem is egy hét alatt jön össze, de van egy jó hírem: szuper, hogy 20 éves vagy: van időd ezzel is kísérletezni, kivárni.

Nem tudom, hogy megtapasztaltad-e már a vágyakozásnak azt a formáját, ami nem teljesül be azonnal, de ott van benned, bizserget, hajt... próbáld ki, megéri.

(ez az, amikor sem első, sem második randin, meg három nap múlva sincs szex- de lehet fokozatosan egy picit haladni- egy-egy érintéssel mindig többet- így megmarad a vágyakozás és a beteljesülés öröme is)


Ha magadnak tudsz örömet okozni, akkor egyszer egy megfelelő partner is fog tudni- még jobbat is, mert meglesz benne az újdonság, a kiszámíthatatlanság varázsa is- szóval azon ne aggódj, hogy alkalmatlan lennél egy jó szeretkezésre!


A fiú ne csak beindítson (erre képes az ismeretlen is), hanem tudj utána vágyakozni, epekedni, tudj róla fantáziálni- ha ezt még el is tudod neki mondani, az is közelebb visz a beteljesüléshez.

Hajrá és türelem, kitartás (ok, tudom, utálod)

39N

2016. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 16:04

Nekem ezek megvannak, 3 éve ismertem a párom, mikor először lefeküdtünk. Abszolút lazán megvagyunk egymással, nincs görcsösség, hogy megjátsszam magam.. és még így se megy :(

2016. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 fru_ ***** válasza:

Meg kéne tanítanod, hogy te hogy csinálod.

Az, meg hogy ellazulni tudj egy pasival, néha hónapok kérdése.

2016. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Próbáld lánnyal.
2016. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!