Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg olyan udvariasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg olyan udvariasak a török ferfiak, mint a sorozatokban?

Figyelt kérdés

Pl a Végtelen szerelemben Kemal Nihannal.

Asut pl utalta, de mégsem volt annyira szemét vele.


Vagy Ezel Eysannal.


2019. jún. 16. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen azok, főleg fehér nőkkel, jól jönne nekik a beházasodás. De ez az udvariasság lehet csak álca, valójában ki tudja, milyenek egy kapcsolaton belül :D
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak addig, amíg szét nem teszed a lábad. Utána gusztustalanul viselkednek.
2019. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nem gyakran jársz a Keleti környékén :D

A fehér férfiakat szidják, de egy keleti messze tr{gerebb.

2019. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hatalmas meglepetesre, ott is vannak normalisan viselkedo ferfiak meg bunko parasztok - csakugy mint Magyarorszagon, Kanadaban, Timbuktuban es mindenhol masutt a vilagon. Annyi a tobbsegeben bejovo altalanosan elmondhato dolog, hogy itt szerencsere nincsen olyan kozvetlenseg, vannak hatarok a nemek kozott, igy altalaban veve egy török ferfi nem fog olyan hangnemet megengedni maganak egy novel (plane idegennel) szemben, amiket neha itthon latok masok kapcsolataban, az utcan, idegenek kozott meg x masik szituacioban. Alapjaban veve ez a tartozkodas tunhet nagyobb udvariassagnak.
2019. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Persze, nyilván udvariasságból rohanták le fél Európát pár száz évvel ezelőtt...
2019. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Török férfi feleségeként mondom, hogy nem.

Vannak köztük úriemberek és sz@rháziak is. Ez kúltúrától, vallástól, országtól független. Sokat nyom a latba, hogy mit látott otthon.

Egyébként csak megsúgom, a török férfiak nagy része keménynek látszik, de rengeteg “papucs” van köztük.!Az elmaradott országrészeken pedig sokkal többet kell felmutatniuk ahhoz, hogy nőhöz jussanak, mint egy európai férfinek. A török nőknek is nagyobbak az elvárásai, mint az európaiaknak. Ott egy nincstelenhez senki nem adja a lányát, még akkor sem, ha a lány ezt szeretné.

2019. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyan utolsó előtti téged csak az zavar hogy magyarországot tartották sakkban... le sz@rod europát...


de amugy mit számít? előtte a rómaiak/olaszok csinálták aztán a németek... aztán az oroszok... hagyjunk már...


de a kérdésre választ adva a jobb réteg nyilván... persze itt nem csak a vagyonra értettem hanem a jól neveltekre meg nézed azért itt is vannak udvarias férfiak de a nagyja paraszt... ott is igy lehet csak azért nem ilyen szinten :D kb 40% udvarias lehet


de persze ez mindenhová igaz hogy vannak emberileg jobb rétegek és rosszabbak

2019. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak török ismerőseim (és a világ más tájairól is), és igen, nagyon udvarias és és előzékeny a nőkkel (a filmet nem láttam). De gondolom, ott is vannak bunkók ugyanúgy, csak többségében vannak a jó pasik (jó: cuki, kedves, udvarias, mielőtt vlmelyik incel támad, hogy a külsőre értem).
2019. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem kedvesek a szép nőkkel ez tényleg így van,de a szép nőkkel még a magyar pasik is kedvesek. Talán annyi,hogy törököknél lentebb van a léc,így egy átlagos lány is nekik szép. ha le akarják szedni a bugyit rólad persze,hogy isznyú kedvesek.

Tudod,hölgyeim ne legyenek illúziók aki udvarol du gni akar :))

2019. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem érzem bányarémnek magam, de túl szépnek sem. A török nők szerintem sokkal szebbek, hozzájuk képest én béka segge alatt vagyok. Ott a palik azért udvatriasabbak, mert férfiként így kell bánni a nőkkel. Ahogy a többek szájából elhangzott: férfi vagyok, tehát ez az én dolgom, vagy:ettől érzem magam férfinek.És nem, egyik sem akart megdugni (vagy nagyon jól álcázták... 😂).
2019. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!