Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mi lenne a helyes.

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves párom van,nagyon szeret és mindent megtenne értem. Én is szeretem őt,együtt élünk, van egy nyugodt békés párkapcsolatom,emellett eljegyzésre készül. Egy probléma van. Van egy férfi az életembe akibe 3 éve szerelmes vagyok,de ezelőtt ő nem volt elérhető(sokat utazott,külföldön volt,nem volt érett egy komoly kapcsolatra) és most hazajött és felvette velem a kapcsolatot és szeretne velem lenni.(nem tudja hogy jelenleg van valakim) Őszinte leszek,nagyon vonzódom hozzá,és tényleg szerelmes vagyok ebbe a férfiba. De itt van a párom akit szeretek,egy jövőt látok vele,de nincs az a tűz. Míg itt van ez a férfi akibe szerelmes vagyok,de félek,hogy vele nem látok jövőt. Bizonytalannak látnám vele a jövőm,ha őt választanám..


Mit tegyek?


Előre is köszönöm a segítséget.


24(L)



2019. jún. 16. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyertelmunek kellene lennie, hogy nem köpöd ilyen undorito modon szemen a parodat, akit allitolag annnyira szeretsz (nem. Te az allandosagot szereted es a biztonsagot, ot meg nyomokban sem tiszteled, nemhogy meg szeresd is - vagy te igy bansz azokkal akiket szeretsz?), es elhagyod, hogy talaljon olyat, akivel valoban lehet kozos jovoje, es nem mellette teszi tonkre azzal az eletet, hogy valaki masrol abrandozik az egesz kapcsolat alatt. Gerinc es tisztelet kerdese az egesz, nem szereleme.
2019. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez miért lenne szemenköpés? Szeretem mert tényleg szeretem. Szerintem lehet egyszerre több embert is szeretni.

És szerintem egy nyugodt békés kapcsolat sokkal jobb mint egy tüzes heves szerelem. De sokan nem így gondolkoznak. Ezért kértem véleményt ki melyiket választaná?

2019. jún. 16. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudnád, hogy a párod 3 éves szerelmes egy nőbe, szexuálisan jobban vonzódik hozzá, mint hozzád, hozzá mennél feleségül?
2019. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hazudsz a párodnak.


Lehetne jobb is, de egye fene ő is elég jó, hisz majdnem minden csodálatos....

2019. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szólnál fordított esetben?

Nem hiszem, hogy lelkesen készülődnél az eljegyzésre, ha kiderülne, hogy a párod 3 éve szerelmes egy másik nőbe. De te cuki vagy, megbízható, meg még ki is takarítasz, meg már megszokta, hogy ott vagy körülötte, viszont a másik nőről egy perc alatt szaggatná le a ruhát, ha rajta múlna. Ugye milyen jól hangzik?

2019. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

10 éve házas anyuka vagyok, harmincas éveim második felében járok.

Jó egy ilyen békés kapcsolat, önmagában, ha csak erről lenne szó, hogy nem lángolsz, akkor még akár lehetne ez működőképes is. De még akkor sem az igazi, (én is így házasodtam) mert közben is jöhet olyan, főleg az első évek újdonsága után, aki könnyen fel tudja kelteni az érdeklődésedet, még ha nem is lépsz ennél tovább.És már ez sem jó.

De nálad nem is ez a helyzet, hanem, (s nálam ilyenről szó sem volt) te másba vagy szerelmes, és úgy akarsz hozzámenni valakihez.

Ez sajnos marhára nem korrekt dolog, ez nem az a kategória, hogy csak nincs lángolás a másikkal..

Ez a másik ember becsapása.

Ha elmondanád neki a dilemmádat, biztos, hogy nem is akarna téged feleségül venni.

Ez szörnyű dolog. Így nem lehet házasodni.


Amúgy férjhezmenni meg nagy szerelemből a legjobb. Olyanhoz menj, akihez vonzódsz, és nem egy gazember, hanem tisztességes. De vonzódjál hozzá úgy, hogy alig bírod nélküle mindehogyan, lelkileg, szexuálisan,, ezt pecsételje meg egy házasság, ne valami langyos fost.


Amúgy én a helyedben szakítanék a párommal, szegénnyel, és kiróbálnám a nagy szerelmemet, lesz, ami lesz alapon. Fiatal vagy, még pont van is erre időd. Ha összejön a nagy durranás, akkor egy ilyen emberrel éled az életed, akit imádsz, ha meg kiderül, hogy nem működik, akkor is lesz még időd megtalálni életed párját.


Szerintem..

2019. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És a pároddal mióta vagy együtt?

Hagynám őt, még mielőtt eljegyez. Bár, úgyse fogod... Baromira nem fair vele, hogy veled tervez, te meg másról álmodozol, ő meg csak azért lehet veled, mert nem akarsz 2 közül a földre esni.

2019. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
1 éve.
2019. jún. 16. 13:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy ennek az ember épp az idejét vesztegeted? Vajon amióta vele vagy hány olyan lányt szalasztott el aki tényleg szerette volna, szerelemmel? És miután szakitasz vele (mert ez borítékolható, csak idő kérdése) mennyi évébe fog kerülni, hogy összeszedje magát, ha egyáltalán nem fog egy életre kiábrándulni a nőkből. Hihetetlen undorító valakinek az idejével így szórakozni. Te pedig hihetetlen önző vagy, csak magaddal vagy elfoglalva, az nem érdekel hogy mi lesz szerencsétlen sráccal, csak az hogy vajon neked működni fog-e másikkal, veled mi lesz, én, én, én. Szégyelld magad! 27/N
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

A parod hany eves? Gondolom, o mar csaladot is szeretne, ha egy ev utan mar igy tervez.

Hagyd talalni maganak rendes part. A ti kapcsolatotokbol mar semmi jo nem fog kisulni. Igen hamar nyugos leszel melette, mert neked az olyan tuz kell, amit a masik fele erzel. Egy hazassagbol meg meg roszabb lesz kiszallnod, csak mondom. Es azt is, hgy nem csak ez a 2 ember van a foldon.

2019. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!