Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes férfiak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy párkapcsolatban vagytok a választott hölggyel. Bevállaljátok hogy ti utaztok mert ő nem tud anyagiak miatt. Dolgozik de nem keres olyan olyan jól hogy többszáz km tavolsagot fizessen meg 3 műszak van is dolgozik. Ti meg tegyük fel otthonról dolgoztok és nem megterhelő anyagilag leutazni saját autóval. Ha ott vagytok a baratnőtönél többet egyhuzamban mondjuk 1,5 hónapot aztán hazamentek pár napra utána újra huzamosabb ideig a baratnőtöknél aki azert hogy ne kelljen annyit utazgatni ingázni a munka miatt ad egy laptopot kölcsönbe mert mondjuk a munkádhoz szükséges neked viszont otthon csak asztali számítógép van amit nem szivesen cipelsz. Plusz ad egy olyan telefont amit ő nem használ mert lecserélte de még működik azért hogy navigáció legyen amikor jössz mész a két város között mert neked annak ellenére hogy jó anyagi helyzeted van egy 1000 éves picike kijelzős nyomógombos telefonod van.

A kérdés pedig:

Te hagyod hogy a barátnőd aki albérletet fizet ő fizesse egyedül a többlet rezsit amit mondjuk te fogyasztasz és a kajába sem adsz bele mert nem ott laksz. Pofátlanság kérni ilyenkor a másikat hogy segítsen bele az anyagiakba vagy felajánlnád hogy a rezsi meg a kaja megy felesebe? Vagy ez már taplóság?

Én személy szerint igaz nő vagyok de nem tudnám fordított esetben elviselni hogy ne adjak bele abba amit eszek és a rezsibe. Neketek mi a véleményetek?


N


2019. máj. 10. 19:35
1 2
 1/13 mikeXxX ***** válasza:
100%
Férfiként mondom lapátra vele !
2019. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem ajánlja fel,akkor lapát.élősködő spúr.
2019. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy undorító alak...
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szóval ingyen lakik veled. Ügyes vagy! :-D
2019. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát amikor felhoztam neki hogy felesbe menjen a fizetes akkor azt válaszolta hogy akkor én meg fizessem az autója cascojanak meg a kötelezőjének a felet és meg az autopalyamatricanak és a tankolási költségeknek a felét is amikor ide jön.meg tankoljam is ha használom. Szoktam tankolni is bele ha hosszabb távra kell menni miattam. Ki van számolva hány km oda vissza és pénzbe mennyibe kerül. Egy szavam nincs olyankor. Vásárolni is akkor szoktam elvinni az autót ha nagybevásárlást csinálok de kb 2 percre van autóval a bevásárló központ ahova szoktam menni vásárolni. Egy szóval sem mondtam neki hogy nem fogok tankolni mert ő még nem ad bele a kajába meg a rezsibe.
2019. máj. 10. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Juj ez a pasi nagyon gáz. Ő megtankoltat veled, meg km-ekben elszámoltat, de azèrt hetekig ingyen lakik, eszik nálad? Pff. Kifogtál egy igazi gyökeret.

Ha csak pár napra járkálnak át, mèg ok, persze arra most milyen rezsit fizessen, meg való igaz, hogy a benzin sincs ingyen, hogy hozzád utazik. De ha 1,5 hónapokat nálad van egyhuzamban, haza meg csak pár napra jár, aztán megint vissza hozzád hosszabb időre, akkor tulajdonkèpp nálad lakik. Ès akkor mindezt ingyen? Ès mèg elkèr benzin pènzt, mert pár km-t mèsz a kocsijával? Jesszusom.

Azèrt homályosítsd már fel, hogy sokkal többe kerül az ott lakása nálad, meg a fogyasztása, mint az, hogy 2 havonta megtesz pár száz km-t.

Vagy akkor ha már ennyit vendègeskedik ingyen nálad, akkor ne tartsa a markát lóvèra, mert kicsit használod az autóját.

Pofám leszakad milyen palik vannak.

Ne hagyd magad hülyère venni!

2019. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy oké rendben. Egy casco 50-70 rugó évente, de legyen a duplája. Ez egyszer 50 ezer. Kötelező kb 30-40e évente, ha ultrabrutál nagyteljesítményű a kocsija, akkor 100. De azt nem hiszem. Tehát eddig nagyon felülbecsülve évi egyszeri hozzájárulásként ez 70 ezer.


Mennyi a többszáz km? Legyen 300. 7 literrel számolva 21x400x2=17 000 Ft kb, a fele legyen 9000. Plusz amortizáció, erre a NAV 9 Ft-ot ad, 600x9=5400 Ft. Fele 2700. Egy út tehát neked 12 000.


És akkor jöjjön az ő része:

- közös költség fele (ha már casco-t követel...)

- rezsi fele (tört hónapokra arányosítva)

- kaja fele

- laptop vissza, telefon vissza (térkép+tábla alapján is lehet menni)

A bérleti díjat engedjük el.


Ha ezt minden hónapban elkéred, gyorsan rá fog jönni, hogy jobban járt volna, ha kussban maradt volna :D

2019. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig szerinte ha ő felszámolná nekem amíg ide járkál meg kocsiamoetizacio akkor meg én fizetnek neki úgy hogy jobb ha csendben maradok. 430km a két város közti távolság.
2019. máj. 11. 09:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor ideje lenne levezetned neki a dolgokat, hogy rájöjjön, nincs igaza. :)

20e/koponyánál biztos, hogy nem kerül többe az, hogy meglátogat, minden amortáziót, meg kutyafa..t beleèrtve. Oda vissza már igaz 40, de az csak 1,5 havonta van. Namármost, ennèl többet kanál el havonta, ès akkor mèg a rezsi fogyasztását nem is nèztük.

Takarítani "segít" legalább? Vagy az is a te dolgod, hisz te vagy otthon?

2019. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ha itt van akkor nagyrészt a laptop előtt ül mert az nem olyan hipergyors kint az ő asztali gépe. Kismillió lap meg van nyitva és sokszor lefagy meg ilyenek. Eleinte 1 hónapig 2 hetente jött de aztán már nem is ment haza. Akkor nem is kértem tőle semmit. Kértem hozza el a gépet és akkor itt is tud gyorsan dolgozni. De nem hozza el mert ahhoz suet kellene szednie és az utazás során adatvesztes is lehetséges amit nem szeretne mert több millió értékű adat van a gépen amivel dolgozik. Azért adtam kölcsön a laptopot.
2019. máj. 11. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!