Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes döntést hoztam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit közel 10 éve ismertem meg. Ezalatt többször is ismerkedtünk egymással, hol komolyan, hol kevésbé komolyan keresett meg. Volt olyan, hogy randizgattunk, de eltűnt egy másik lány miatt. De volt olyan is, hogy én üldöztem el magamtól azzal, hogy nem tudtam megbízni benne, ezért nem lehetett velem sehova haladni,így hagyott. Ezek alatt az ismerkedések alatt csak randizgatások voltak, semmi testi dolog nem történt köztünk,még egy puszi, csók sem, javarészt a félénkségem miatt.Nem tudtam kimutatni neki, hogy mennyire érdekelt, ő meg nem támadott le, max. finoman próbálkozott(puszit kért pl.)


Közel 3 éves kihagyás után tavaly év végén keresett újra meg. Én szándékosan nem reagáltam rá, a múltból kiindulva. Aztán még 2 alkalommal keresett, mire már válaszoltam. Azzal kezdte, hogy nagyon megbánta hogy korábban nem értékelt, rájött, hogy mekkora hülye volt és nagyon sajnálja a múltat. Én félve, de belementem az ismerkedésbe. Az elején kb. 2-szer is elküldtem őt, mert nagyon féltem attól, hogy újra megbánt, de csak vissza lett hozva a dolog mindig, mert az "elküldős üzeneteimre" mindig úgy reagált, amiből lejött, hogy ő szeretné ha folytatnánk.


Csak én úgy éreztem, hogy kevésszer keres, de bíztam benne, hogy ez majd változni fog. És tényleg, eljutottunk egy olyan szakaszba, amikor úgy minden stimmelt. Ami a szexet illeti, nem egyből feküdtem le vele, hanem közel 1,5 hónap után. Ami gondot okozott, hogy nehéz természetem van, és volt egy pár "kirohanásom". Apró dolgokon hisztiztem, aztán mikor lenyugodtam, rájöttem, hogy ok nélkül tapadtam neki. Előfordult, hogy komolyabban is megbántottam, pl,amikor azzal vádoltam meg, hogy csak le akart fektetni.Ilyenkor mindig elnézést kértem. Az ő részéről is volt megingás, amikor úgy tűnt, hogy nem látja értelmét a dolognak, javarészt a hisztijeim miatt.


Aztán a következő probléma, hogy kb. 1 hónapja olyan munkája lett, ami miatt van, hogy 2 hétre is külföldre megy, és utána max. 3-4 napot tölt itthon. Mondta többször is, hogy ez a kapcsolat csak akkor fog működni, ha ezt a 3-4 napot szinte végig együtt töltjük. Csakhogy időközben úgy alakult az anyagi helyzete, hogy azokra a napokra is munkát vállalt, amiket itthon tud tölteni. Tehát úgy néz ki a helyzet, hogy hazajön a 2 hetes külföldi útról, és a 3-4, elvileg pihenőnapján itthon megy dolgozni, aztán indul megint külföldre. Én így is igyekeztem kitartani mellette, bár jeleztem, hogy így alig tudunk találkozni, mivel ezekről a belföldi utakról általában estefelé ér haza, másnap megint megy valahova, így max az fért bele, hogy ott aludtam nála.


És ami még zavart, hogy hiába ismerkedtünk már 3 hónapja, a beszélgetések annyiból álltak, hogy este mikor végzett írt, váltottunk kb. 3-4, rövid üzenetet, amiből szinte mindig ő tűnt el. Előfordult olyan nap is, hogy még ennyi sem volt, nem is keresett. A keresési szokásai az elején is ilyesmik voltak, aztán volt egy időszak, amikor javult a helyzet, de mikor elkezdte a külföldi utakat, akkor megint visszaállt arra, hogy max. este írt rám. Telón ingyenesen tudott hívni, mégis alig keresett.


Mikor jött haza külföldről, már a hazaérkezése előtti napokban mindig leírta, hogy az itthoni napjai hogyan fognak alakulni, és megkérdezte, hogy mikor tudunk találkozni.Most úgy jött haza, hogy addig semmit sem szólt arról, hogy mikor tudunk majd találkozni, sem a napjairól. Mikor este hazaért, akkor kérdezte csak meg, hogy másnap nekem jó-e. Válaszoltam, hogy ráérek, de tőle nem jött semmi válasz. Ezért másnap rákérdeztem, hogy akkor mi legyen a talival, mire megírta, hogy aznap nem lesz jó, mert későn ér haza, másnap meg megy. De csak így ennyi, semmit nem mondott róla, hogy akkor a továbbiak hogy legyenek. Ahogy fentebb írtam, ez eddig nem így volt,már pár nappal előtte kérdezett a taliról, részletezte, hogy mikor hogy fog ráérni, és ha mégse jött össze neki a munka miatt, akkor szólt róla és ajánlott helyette újat. Most ez nem így történt ugye...én eléggé kétségbe estem, és mivel jó ideje állandó kétségek között voltam amúgyis, hogy vajon jó-e ez így,azon gondolkodtam állandóan, hogy fontos vagyok-e neki, stb. látva ezt az utolsó napot, itt elszakadt nálam a cérna. Megírtam neki egy hosszabb üzenetben, hogy ahogyan az elején is mondtam, részemről ez volt az utolsó lehetősége, én komolyan terveztem vele,de egy ideje én ezt már nem érzem jónak, ezért én ezt lezárom. Tehát mondhatni szakítottam vele, bár ezt kapcsolatnak nem mondanám, inkább egy 3 hónapja tartó ismerkedésnek.

A lezárós üzenetemre semmi választ nem kaptam. Ti ezek alapján mit gondoltok, jól döntöttem, hogy hagytam? Illetve az mit jelent, hogy nem reagált semmit arra, hogy elküldtem őt? 25/L. 32/F.


2019. ápr. 27. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. És azt is jól tennéd, ha nem hagynád, hogy kimagyarázza magát, mert nem változik és sose lesz vége. Szerintem így is elég sok idő ment el rá.
2019. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kimagyarázástól azt hiszem nem kell félnem, mert azóta sem keres.
2019. ápr. 27. 11:20
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted szerintem. A jövőben azért ne legyél ennyire félénk, mert ez még csak nem is egy 3 hónapos ismerkedés, hanem egy 10 éves vergődés a semmiért. A hallgatása szerintem azt jelenti, hogy tudomásul vette.

32/f

2019. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezek szerint ti is úgy látjátok, hogy nem voltam neki elég fontos?
2019. ápr. 27. 11:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most nem keres, mert tudja, hogy eddig is vevő voltál rá, bárhogy tett rád. De amint olyanja lesz megint, hogy jó lennél te is, megteszi. Az meg 100%, hogy nem vagy neki fontos, mert akkor nem itt tartanátok ennyi idő után...
2019. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem. És hülyét csináltam magamból azzal, hogy most megint foglalkoztam vele, és most már le is feküdtem vele?
2019. ápr. 27. 11:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint ti is úgy látjátok, hogy nem voltam neki elég fontos?" Nem. Úgy látom, hogy önigazolásért jöttél. Jó döntést hoztál végül, de kellett hozzá 10 év, hogy egyáltalán döntést hozz. Ebben a szituban a hapsi nem rosszgonosz, csupán ez van, ha ennyire nyögvenyelősek a dolgok.

32/f

2019. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Rockarc ***** válasza:
100%

Nehezen nevezheto ez kapcsolatnak. En azon csodalkozom, hogy eddig eroltettetek a semmit.


43F

2019. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen nem érdekled, maximum ha szexről van szó. Tényleg az a legjobb, ha hagyod.
2019. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek csak szexre kellettem neki?
2019. ápr. 27. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!