Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőket már ennyire kevésbé nézik a férfiak?

Figyelt kérdés

Tegnap este a rendőrök és mentősök jöttek ki hozzánk mert nagyon elfajult a balhénk egymással.

Én 170cm vagyok és 58kg a párom 180magas 95kg és ő adott nekem veszekedés közben akkora pofont hogy a bal fülemre tegnap óta nem hallok és általában mindig a fejemet bántja én meg ahol érem őt tegnap védekezés miatt konyha késsel a könyökénél meg szúrtam és ennyi ki lett hívva a mentősök azzakkal kijöttek a rendőrök is és őt látták áldozatnak és nem engem amikor ő sokkal erősebb nálam és az én fülemet amire azóta se hallok meg se akarták vizsgálni jegyzőkönyvet se akartak írni erről csak arról ami vele történt őn védelemből mintha én lennék a veszélyes nő ő meg a gyenge férfi amikor sokszor majdnem meg folytot valahányszor balhéztunk plusz hiába mutattam meg a hasát lábát hogy ő magát szokta vagdalni is és ezt is vegyék számításba akkor is az ő pártján maradtak.



2019. jún. 16. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ha valaki ilyen párt választ magának és azután is együtt él vele, hogy ezek kiderülnek ,az meg is érdemli, hogy szarba se vegyék. Bocsánat, ez a véleményem.
2019. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megszúrtad.
2019. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De önvedelemből de adtol ő meg egy erős férfi én meg nő vagyok és nincs akkora űtésem mint neki.
2019. jún. 16. 14:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen lopott telefon?!

Aki csak kötekedni akar az ne írjon.

2019. jún. 16. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Te nem nő vagy, ő meg nem férfi, csak 2 állatforma. És elkezdődött a vakáció.
2019. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor terdzokniba biliardgolyo es verd vele tokon. Te suket leszel egy darabig, o meg vak.
2019. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez kamu.


Rendben vagy , hogy a magyar igazságszolgáltatás egy rakás sz**är....de nem ennyire...

2019. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyenekkel ki kellene fizettetni a mentőellátást. Felesbe fizessék vagy egyék meg egymást és amelyik nem evődött meg.m az fizet.

A szívinfartusos meg kocsihiány miatt vár plusz perceket a mentőre.

2019. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Aúzdi vagy és shinter vagy!
2019. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem, ott hibáztál, hogy előkerült a kés. Onnantól, hogy nálad fegyver van (tök mindegy, hogy tudod-e használni vagy sem), elve támadóként leszel elkönyvelve. Az sem érdekel senkit, hogy te feleannyi vagy és ez az egyetlen lehetőséged. Mert innentől te büntethető lettél.


Ez nem rólad szól, ez az általános gyakorlat.

2019. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!