Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzott volna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzott volna ha elmegy miközben nem is szeretem mert csak a szeretőm?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,de kérem aki elolvassa ne ítéljen el.

6 évvel ezelőtt a fiam elég rossz társaságba keveredett de az egyik barátja jó útra téritette.Ekkkor volt a fiam 16 éves a másik fiú 18 én pedig 34 éves.Az első férjemmel voltunk 16 éve házasok és volt ugye a nagyobbik fiam meg egy lányunk aki 13 éves volt.A férjem akkoriban nem sokat törődött velünk csak a munka így a gyerekek miatti felelősség is teljesen rám maradt.

Ez a fiú meg pár hónapos ismeretség után elkezdett bókolni ha kettesben voltunk (lift, átjött megvárta a fiam hogy csavarogni menjenek) majd besegitett pl lement boltba, elmosogatott egyebek. Egyszer a fiam nem jött este haza és őt hívtam tud-e valamit róla, haza felé benézett (egy panelben laktunk) hogy előkerült a fiam vagy sem.Aztán mivel egyedül voltam otthon (lányom a nagyinál a férjem külföldön) elkezdett vigasztalni simogatni és szégyenlem de megtörtént, lefeküdtünk.Megbeszéltük hogy erről senkinek se beszélhetünk mert az botrány lesz.Másnap délután találkoztunk a liftben, elmondta mennyire jó volt velem és figyelni fog a fiamra, és szól ha baj van majd megcsókolt a liftben. 2 hétig ezen gondolkodtam hogy tehettem meg és arra jöttem rá hogy hálás vagyok neki. Teltek múltak a hetek és megint megtörtént majd egyre sűrűbben és volt hogy én kerestem hogy találkozzunk mert kívánom és egyebek, persze ő is keresett.Amelett hogy szégyeltem 34 évesen hogy a fiam barátjával kavarok aki 18 éves jól esett hogy törődik velem és számíthatok rá.Sőt szerintem ő mentette meg a házasságom is. Majd jött egy kis szünet és újból egymásra találtunk.Tehát 6 éve van vele kisebb nagyobb szünetekkel kapcsolatom.Múlthéten felhivott hogy költözik Hollandiába és nagyon rosszul éltem meg hogy elmegy.Végül nem ment ki de egyáltalán nem tudom felfedezni magamba miért olyan fontos ő nekem. Miközben 40 éves vagyok a férjemmel is végre jó a kapcsolatom és a gyerekek is rendben vannak.Én mégis egy 24 éves sráctól függőm. :(


2019. jún. 17. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami mégsincs rendben, ha még most is a szeretődön kattogsz. A férjed dél összehasonlítva milyen?

32/f

2019. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

En is inkabb 20-24 eves fiuval szexelek,mint egy korombelivel.

N/35

2019. jún. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem közben kialakult benned az anyai ösztön is , persze morbid ezt így le írni de mi más lehetne.
2019. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mégis megszeretted+ megszokás.
2019. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!