Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért küldene el engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldene el engem egy kollégiumba, miközben neki saját lakása van?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 1 éve vagyunk együtt, és amikor az elején együtt voltunk, akkor én még a saját albérletemben laktam. Nagyon szerettem azt a lakást, de mivel csak egy szobát béreltem, neki pedig saját 2 szobás lakása van, mindig ott töltöttük a közös időnket, és egy félév után összeköltöztünk, persze akkor vagy 100x megkérdeztem, hogy biztos mondjam-e fel a szerződést, stb és azt mondta, igen! Mert ő velem akar lenni, és komolyan gondolja. Voltak problémáink, azt nem tagadom, de megoldottuk őket, sajnos egyszer végletesen szakítással. Kvázi ki kellett költöznöm a lakásból, és találni magamnak egy újat. Akkor döbbent rá, hogy ő nem akar elszakadni tőlem, már tervezi, hogy egyszer a felesége leszek, és hogy közösen lesznek gyerekeink, és hogy ne siessük el, ne költözzek vissza, legyünk külön. Ebbe beleegyeztem, de azóta eltelt 3 hónap és nekem sajnos problémák lettek a lakással, ami miatt ki kell költöznöm, mert gyakorlatilag lakhatatlan, addig persze nála alszom, de folyamatosan lakást keresek, hogy jó legyen. Ő a legnagyobb kényelemben a foteljából kijelentette, hogy miért nem megyek kollégiumba? Nagyon mérges lettem, mert 23 éves leszek, és mindig albérletben laktam, és erre van igényem alapból is! El is sírtam magam, hogy hogy mondhat ilyet a legnagyobb kényelemmel, és tudom, mennyire nehéz normális lakást találni, megfelelő áron, meg most nincs is albérlet szezon, sok helyen ha van valami normális, ott fiú lakótárs van. Sőt, azt is kijelentette, hogyha olyan lakásba megyek, ahol fiú lenne a lakótársam, akkor oda fel sem hajlandó jönni!

Nem tudom, én érzékelem-e furának, de hahó, barátom van....én a barátnőmmel talán nem így bánnék.

Mi a véleményetek?


2019. febr. 24. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én örültem volna, ha barátnőmmel lakhatok együtt.

Mondjuk, más nőket haza akartam volna cipelni, azért útba lett volna.

2019. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Hoztál három rossz döntést.

1.) Gyerekként összeköltöztél egy pasassal, akivel a problémát szakítással oldottátok meg.


2.) Önbecsülés nélkül visszafogadtad és még inkább elmerültél a kakiban.


3.) Nem szakítottál még vele azóta, hogy ilyen...


Ennyi a véleményem.

2019. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen szinten igaza van. Az együttélésre teljesen egyértelmű, hogy nem érett meg a kapcsolatotok, és ti sem fejben. Ami nem működik azt nem kell erőltetni. Bár igazából a kapcsolatot sem kellene, mert ha 1 év után már ilyen problémák vannak, fél év után meg szakítottatok is akkor az egész kapcsolat egy rakás trágya.

Ha nem találsz lakást akkor más opció kell. Együtt nem tudtok élni, akkor bizony marad a kolesz. Néha lejjebb kell adni az igényeidből ha nincs más opció.

2019. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem szeret eléggé?
2019. febr. 24. 17:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Találok lakást, nem azon van a hangsúly, hanem hogy a páromtól hallom ezeket a teljesen abszurd dolgokat.
2019. febr. 24. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Barátodnak úgy látszik, egy kapcsolat előnyei kellenek, a hátrányai nélkül.

Nekem úgy tűnik, azt akarja, hogy mindig elérhető legyél számára, de neki azért a kényelmét ne kelljen feladnia.

Azt nem mondanám, hogy nem szeret, de jól fogalmaztál, nem szeret eléggé.

2019. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem hinném, hogy a srácra kellene terhelni teljesen a felelősséget. A leírásból kitűnik, hogy a hölgynél az anyagiak dominálnak most. A lakhatási körülményei az elsődlegesek jelen esetben, nem pedig a párkapcsolat.


Kérdező, összeköltöztetek, szakítottatok, ideje továbblépni, még ha kényelmetlen is egy kollégium vagy szobabérlés.

2019. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem igazán. Csak fordított esetben én együtt élnék vele, ha ez még egy év után kérdéses, akkor mégis mit számítok én neki?
2019. febr. 24. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
1 év lófsz egy kapcsolat szempontjából. Megpróbáltátok, nem működött. Ő ezt sokkal reálisabban látja mint te ezek szerint. Ha megint összebútoroztok ugyan az lesz mint amikor szétmentetek. Az ilyesmit nem szabad elhamarkodni, meg kell rá érnie a kapcsolatnak. A tiétek nincs megérve, ezért teljesen jogos a párod részéről, hogy nem akar összebútorozni.
2019. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Én a helyedben nem erőlködnék azon,hogy ezzel a pasival lakhassak. Ha nem akarja, nem akarja, vélhetőleg azért, mert nem kötődik Hozzád eléggé.

Ha Neked albérletre van igényed keress, és szerintem másik pasit is.


Én biztos nem élnék kénye-kedve szerint, kiszolgáltatva a hangulatának.

2019. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!