Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyulolom azt, hogy szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyulolom azt, hogy szeretek. Pedig egyutt vagyok azzal akit szeretek, de megfolyt az erzes. Hisz ugyis nagy szenvedes lesz a vege? Nemde? Mit tegyek? Igyhat undokul viselkedem a baratommal

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
bocs, de neked nem való senki ha így állsz hozzá, sajnálom azt aki szeret téged
2008. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem értem mi van. Szereted, de egyben gyűlölöd is???? Ilyen nincs, legfeljebb nem tudod pontosan megfogalmazni mit érzel. Javaslom, hogy pár napig ne találkozzatok, addig rendszerezd az érzéseidet! Bunkó ne légy vele, mert ez egy párkapcsolatban nem normális, ha nem tudsz vele normálisan szeretetteljesen viselkedni, akkor inkább szakits vele.
2008. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted mi a gond? Örülj, hogy van kit szeretned! A bizalom nagyon sok mindent megold! Lehet, hogy azért érzed most így, mert már sokat cslódtál, vagy csak fiatal vagy. Ezt neked kell tudnod! Próbáljatok ki a pároddal sok közös dolgot, és meglátod jó lesz!

Ne negatívan lásd az életed.

2008. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 evig szenvedtem vkiert anno....es ezert gyulolom azt h megint szerelmes lettem ,,,mert ha vege lesz megint 2 evig szenvednem kell
2008. nov. 12. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
tudjuk, szar erzes, hidd el, mindenkivel elofordul az ilyen. Csak akkor vagy kesz kapcsolatra, ha meg tudsz bizni a parodban es remeled, hogy o lesz az igazi. Ha eleve ugy megy bele a kapcsolatba, hogy ugy is szenvedes lesz a vege, akkor felesleges kinoznod magad meg a parodat.
2008. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre mondta egy nagy bölcs: Há' te hülye vagy lányom.
2008. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Srapnel ***** válasza:
Abból, hogy akkor szenvedtél, nem következik, hogy most is fogsz. Ha meg mégis, akkor meg nem következik az előzőből, hogy most 2 évet. Sajnos az élet ilyen. No pain, no gain. Fájdalom nélkül nincs jutalom sem.
2008. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted és ő is téged, akkor miből gondolod, hogy valaha is vége lesz? Na és ha mégis, akkor mivan? Szereztél tapasztalatot. Kicsit(sokkal) optimistábbnak kellene lenned!
2008. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá tuti megint szenvedni fogsz.Hát senki nem fog megmaradni melletted ha undok vagy.Akkor mégis mit vársz.Ha mindíg arra koncentrálsz hogy el og ütni az autó bizti előbb utóbb de elüt.

Szerintem ne utálj szeretni .Nem azért találták ki.

2008. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!