Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek sokkal nehezebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokkal nehezebb az élet párkapcsolatok terén ti is ezt látjátok?

Figyelt kérdés

Én sajnos sokszor azt látom egy nőnek nagyon nehéz az élet ilyen téren. Ok lehet míg 30 35 éves éves nem lesz neki könnyebb az ismerkedés max szexpartner keresés de aztán fordul a kocka. Csomó nőt ismerek de társkeresőn is csomó nő van aki kinlódik gyerekes anyukaként mert a férfi elhagyta stb. kis gyerektartást fizet azt ennyi. Gyerekes anyukák meg itt is sírnak milyen nehéz nekik aztán itteni incelek is jönnek hogy más gyerekét nem nevelik stb. Meg aztán ugye 35 felett már nem olyan vonzó kezd lenni és egyre kevésbé akarják a férfiak, az élete nagy részét szenvedve fogja leélni..

Meg aztán jóval több a nő mint a férfi 50 felett mert bizony a férfiak előbb halnak.... Ez is női többlet is rátesz arra hogy a nőknek sokkal nehezebb az élet párkapcsolatok terén


2019. jún. 20. 09:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Az egész fiatal koruk abból áll, hogy az önként jelentkezőket szűrik, visszautasítják. Felmennek egy társkeresőre és egyből 20 levelük van egy órán belül amiből szintén tudnak válogatni.


Szerintem 35-ig csak az nem talál maga mellé párt, aki nem akar.

2019. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

"A nőknek nem a farokkörhintán kéne bérletet váltani míg fiatalok és kelendőek, kívánatosak, hanem megkeresni és megtartani azt a férfit, akivel le tudnak élni egy életet és családot alapíthatnak."


Ha 20 évesen összejövök valakivel, akkor is szinte garantált, hogy legkésőbb a jövőbeli gyerekünk 2 éves koráig le fog lépni, még ha a legnagyobb lúzer is volt, akinek én voltam az első nője. Megérzi a pna ízét és hiába szeret, hiába akar gyereket, családot, a végén nagy valószínűséggel nem fogja kibírni, hogy ne fontolja meg, hogy inkább otthagyja az egészet a pitsába és még "kiéli magát", aztán legfeljebb visszakönyörgi magát, ha mégsem jön össze jobb nő, mint én. Nem ennyire egyoldalú a probléma, ha a férfi nem akarja és nem tesz a kapcsolatért, akkor én egyedül kva kevés vagyok ahhoz, hogy "megtartsam" és boldog család legyünk, az meg nálam nem pálya, hogy max köszönünk egymásnak és élünk egymás mellett még 40 évet.

2019. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Mi a garancia arra, hogy ha hozzámegyek ahhoz a férfihez, akivel először összejöttem, hogy nem lép meg? Meg mi van akkor, ha az elsővel nem kielégítő a szex? Maradjak vele életem végéig úgy, hogy nem jó vele? Rögtön az első férfivel családot alapítani öngyilkosság.

Nagyon kevés %-bán lesz ilyen kapcsolatból sírig tartó boldogság.

A nőknek is csak 1 élete van, nyilván ők is szeretnének sok mindent kipróbálni, sikeresek lenni, nem rögtön 20-22 évesen gyereket szülni.

2019. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én 26 f évesen is szűzpecsenye vagyok nem tudom hova vezet mert emiatt már pszichiáter kezel
2019. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
teljesen egyet értek a 8 as kommentelővel. Fiatalon az kell a nőknek akinek BMW-je van, már háza stb stb. Aztán pislognak 5 év után 2 gyerekkel, hogy hopp holnap költözöl anyádhoz és pislog h 40 évesen 2 gyereken kívül semmije sincs.... csak a munkahelyemen (számoltam) a nők 71% van elválva ebből több mint felének gyereke is van..... nyilván előfordul az is, hogy válni kell mert kiderült bármi ilyen is van ún. egészséges válás.... de nem ez a jellemző.... bocsi de a buta nők mind így járnak... és utánna jön rá 40+ osan, hogy basszus " az a marci tők normális volt, talán megse ütött volna soha..." de tudnák mesélni még...
2019. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#13 Rögtön az elsővel valóban öngyilkosság. Csak azzal érdemes maradni, akivel a kapcsolat is működik és a szex is jó.

Arra hogy nem lép le két garancia van: 1. jól választasz, 2. te magad megküzdesz azért, hogy megtartsd a férfit.


"A nőknek is csak 1 élete van, nyilván ők is szeretnének sok mindent kipróbálni, sikeresek lenni, nem rögtön 20-22 évesen gyereket szülni."


Próbálj ki sok mindent, de ne körhintázz 30-35 éves korodig, amíg csak van jelentkező. Sikeresnek lenni? A nő akkor sikeres, ha van működő kapcsolata, gyermekei és élhető élete a családjában!

Ez az amit figyelmen kívül hagynak a mai nők és csodálkoznak, hogy 35-40 évesen a karrierjük nem teszi őket boldoggá. De már lekéstek nemcsak a gyermekvállalásról, de a normális kapcsolatról is. Biológiailag késő a gyerek, normális pasi meg nem fog egy 35-40 éves nőt elvenni, bármilyen jól is tartja magát. 50+ vén szatyorral menni a gyerek ballagására a 35 éves anyukák-apukák közzé? :D Marad a "siker" és a macskák, akik haza várják őket. 40/F

2019. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot találni 40-50 felett sokkal nehezebb egy nőnek, ez tény, mert csak túl vannak egy hosszabb kapcsolaton és javarészt hasonlítgatás megy, hogy a régi ilyenebb,olyanabb volt, meg a fiatalkori igények szerint válogatnak sokan. Meg sok pasi úgy gondolkodik, ahogy a kérdező...


Bár hallottam olyanról, hogy ismerősöm nagymamája az otthonban talált ismét párt, még picit fiatalabbat is őnála. Kb. 10 év özvegység után, megjegyzem.

2019. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Na akkor vázoljuk fel az előnyöket hátrányokat és mikor és kinek ahogy itt mondogatják is.....


Nők 18-30 között:

- Ha nem bányarémek akkor valóban válogatniuk kell csak, kiszűrni a legjobbakat a legjobbak közül, és igen dughatnak annyiszor amennyiszer és akárhány emberrel csak akarnak.

- ha bányarémek vagy nem a legelőnyösebb kinézetűek akkor már egy kicsit kevesebbet válogathatnak ők is.

- sokuknak valóban csak a külsőségek számítanak. Ez is tény, de vannak minden korosztályban KIVÉTELEK! szerencsére.

- szerencsére vannak normális kedves nők is 18-30 között, különben nem léteznének normális kapcsolatok, már pedig vannak mert mindenki tudna ilyet mutatni az ismerősei közül, 1-et biztos.

- általánosítás ugyan, de sok nő főleg a 18-28-as korosztályban ugyanolyan férfit akar, ha a barátnőinek jóképű gazdag pasija van, neki is olyan kell, és kevesebb a jóképű férfi alapból...így az a kevés kaphat meg több nőt illetve fordítva is....

- Beb**asz a villám ha lesz egy gyerek, és a gyári apu lelép...akkor egyedül marad mondjuk a 25 éves nő egy gyerekkel. Itt már jóval lecsökkennek az esélyei, de egy gyerekkel még mindig esélyes. Ha jól tartja magát.

- ebben a korosztályban a férfiak többsége nem várja el a nőtől, hogy lakása vagy háza legyen, de egy átlagos keresetű állást elvár, hogy ne neki keljen eltartani. Autó szintén lényegtelen.

- ha neattán 2 gyereke van és elvált az már drasztikusan csökkenti az esélyeit...nem reménytelen de azért nehéz.


Nők 30 - 35 között , ha nincs gyereke:

- itt azért még mindig megvannak az előző esélyek is, válogathat ugyanúgy ahogy eddig, feltéve ha nem tette tönkre magát és nem néz ki 10 évvel idősebbnek.

- ha ez a 30-35 közötti nő csinos jól tartja magát odafigyel magára, akkor simán van esélye a korosztályában, és talán még gyereket is bevállalhatnak.


Nők 30 - 35 között , ha van gyereke:

- ha egy gyerek van és a gyári apu nem egy nem tesz keresztbe nem egy retardált kretén, és a nő jól tartja magát akkor lehet még egy olyan férfi az életében aki minden téren megfelel neki.De nagyon nem könnyű....csak ha marha nagy szerencséje van.

- ha 1-nél több gyerek van, vagy elhanyagolta magát és 1 gyerek van de elhízott ésatöbbi akkor találhat egy idősebb férfit akinek gyereke van, vagy egy szerencsétlen férfit akinek nem jutott nő....


40 feletti nők.....

- na itt valóban sokkal jobban érezhető már , hogy több a nő és kevesebb a férfi, de 50 felett már drasztikusan érezhető....


Szóval k**úrvára kevés a kivétel de akad szerencsére...van akinek mázlija van van akinek nincs.


És természetesen Férfiak és Nők vannak akik nagyobb eséllyel indulnak társat keresni, vagy csak szexelni.

- azok a nők és férfiak akik jól néznek már esélyesebbek előrébb vannak a ranglétrán.

- saját lakás vagy ház, és autó is előny.

akinek pedig mondjuk 25 éves korára saját lakása vagy háza van és autója annak nyilván pénze is van.

2019. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ma 12:27 :D Én küldjek azért, hogy megtarthassam??? Küzdjön ő azért, hogy megtarthason engem! :DDD

Elmúltam már 30, de még egy pasi maradásáért sem küzdöttem. Nem fogom magam megalázni senki előtt csak azért, hogy velem maradjon.

A gyerekemet egyedül is el tudnám tartani, a szex pedig olyan dolog, hogy lehet élni nélküle, ahogy férfi nélkül is :)

2019. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*küzdjek
2019. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!