Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kívánja a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánja a barátom középiskolás lányok társaságát?

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemisták vagyunk és észrevettem, hogy meglepően sok még gimnazista vagy középsulis lánnyal beszélget facebookon és snapchaten is. Szerintem ez nagyon furcsa, néha még el is szólták magukat barátai, mintha lett volna közte meg ezek a lányok közt valami. Akkor most a kb 17 éves lánykák érettebbek vagy a párom és így én is lennék visszamaradott, mert sztem elég nagy különbségek vannak már csak egy 14, 16 vagy 20 éves ember között is értelmileg és érzelmileg.

2019. jún. 20. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha te, aki nap mint nap vele beszélget, csókolózik, szexel, nem tudod, hogy mit miért csinál, akkor mi, aki életünkben nem hallottunk még erről az emberről, honnan tudhatnánk?

Nyisd ki a szádat és kérdezd meg, basszus.

2019. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ennek rossz vége lesz...
2019. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkora különbségek azért nincsenek egy 16-17 meg egy 18-20 éves között.
2019. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem azzal van a probléma, hogy egy 20 éves "érett felnőtt egyetemista" srác 17 éves "kislányokkal" bezsélget. Hanem azzal, hogy egyáltalán a barátod más lányokkal beszél rendszeresen. Tehát nem az,hogy van egy lány barátja akivel ovis koruk óta ismerik egymást hanem veled párhuzamosan 5-6 csajjal dumál. Jobb lenne, ha ők is 20 évesek lennének? Az min változtatna?
2019. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Még csak nem is a beszélgetéssel van a probléma. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy onnantól megszűnik létezni minden ellenkező nemű barát, ismerős. Hanem az a gond, hogy - amennyiben nem a kérdező dramatizálja túl - hogy a srác nem pusztán barátságból beszélget velük.
2019. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés úgy helyes, hogy miért kívánja a barátod a 14, 16 éves lányokat.

Komolyan akarsz tervezni ilyen pasival?

2019. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges opciók:

a)ebeofil(tinikre veri ki a répát, vagyis tizenévesekre)

b)könnyebb őket hülyíteni, mert hogy egy idősebb pasi szóba áll vele


Én minden esetre leülnék vele átbeszélni, hogy akkor hogyan tovább.

2019. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

egyáltalán nem biztos, hogy efebofil, ezzel azért óvatosan bánjatok!


hány éves a barátod pontosan?


20?


akkor még teljesen okés, az amerikai törvények szerint még kiskorú (21 évtől nagykorú), és a magyar törvények szerint is még csak 2 éve nagykorú.


ha 30 éves lenne, és úgy keresné a középsulis emberek társaságát, akkor az már gyanús lenne, így meg lehet, h. olyan éretlen tacskó, h. velük jobban elvan.

2019. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

de az gáz, h. melletted ennyi csajszival van igen jóban.


a snapchat meg legyen gyanús, ott törlődnek az üzik, mindenki, aki tilosban jár, ott kommunikál.

2019. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!