Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyik nap rá írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik nap rá írt egy lányra akivel régebben együtt lógtak de vele egyszer le is feküdt meg előttem mielőtt mi elkezdtünk volna járni . Miért keresi ennyire a lanyok társaságát?

Figyelt kérdés

Ráadásul kettesben akart vele találkozni persze csak sétálgatni mentek volna el de akkor is ... az egeszet a hatam mögött csinálta volna ha én nem latom meg hogy ráírt a csajra :( annyira nem veszi eszre hogy nekem szarul esik és hogy ez nem normalis hogy más lanyokkal maszkal .... 2 nappal később elment haverozni a haverjának nincs csaja így mindig amikor elmennek valahova o próbál becsajozni . Meglátott 2 lanyt a haverja es egyből mondta nekik hogy nem e mennek veluk .. És így 2 lány társaságában “haveroztak”

Most ilyen helyzetben mit tudok tenni ? Én is menjek el a barátnőmmel aztán logjunk fiúkkal vagy mit csinaljak hogy eszre vegye magát hogy ez nekem szarul esik ?? Nem ertem miért kell más lanyok társaságát keresni :(


2018. máj. 30. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom nem szeret téged (eléggé).

Mentsd meg magad és dobd ki. Csak idő kérdése, hogy megcsaljon.

2018. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze... sétálgatni.

Szerintem nem szeret téged.

2018. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ő miért tarja ezt tök normálisnak hogy lányokkal lógnak ? Én ertem hogy régebben sok lány volt az életében meg sok lánnyal lógott együtt de 21 évesen azért rájöhetne hogy ez nem normalis ha van barátnője és ezen változtatnia kéne .. a lanyok meg neki adják az igazat hogy én feltekenykedem túl a dolgokat meg én viszem túlzásba .... de abba nem gondolnak bele hogyha az o pasijuk lenne akkor más lenne már a helyzet az nekik sem tetszene.
2018. máj. 30. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Lol. Megtiltod neki, hogy szóbaálljon lányokkal, vagy mire gondolsz? Olyan elképzelhetetlen, hogy legyenek barátai az ellenkező nemből is?
2018. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én teljesen normálisnak tartom, hogy férfiakkal lógok együtt - a haverjaimmal és a barátaimmal bármikor, akár kettesben, akár társaságban. A férjemnek is vannak női haverjai, barátai, bármikor lóghat velük, szokott is, ami teljesen normális. Teljesen beteg és abszurd dolgonak tartom azt, hogy ha az ember kapcsolatba lép, akkor rögtön meg kell szüntetnie a kapcsolatot más ellenkező neműekkel. Ha ez valakinél elvárás, akkor össze se jövök vele, kb. nincs számomra gusztustalanabb dolog a féltékenykedésnél. Kínozza magát valami féltékenykedő, komplexusoss idiótával a halál, ha valaki nem tud bennem 100%-osan megbízni, akkor nincs helye az életemben, ennyi. Fordítva ugyanúgy megadom, mielőtt ezzel jönne bárki. Mondjuk én olyan emberekkel alapból nem tartom a kapcsolatot, akik többet akarnának vagy akikkel barátságnál közelebbi kapcsolatom volt, az már nem férne bele, de ez igazából független attól, hogy van-e párom vagy nincs.
2018. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a meg tiltásáról van a szó hanem az hogy vegye eszre hogyha van barátnője talán nem találkozik olyannal akivel volt már közelebbi kapcsolata ....
2018. máj. 30. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Ülj le vele és mond el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.


Ha nulla reakció vagy felhaborodas követi akkor hagyd.. Szakíts vele.

2018. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igazad van, nem engedném ,h olyannal menjen el akit régen kufircolgatott, abból újra csak szex lesz. Lerí egyébként, h nem szeret téged, vagy te unalmas vagy neki. Többre van szüksége. Úgyis megcsal. Ilyen mocsadék férgek a férfiak.
2018. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!