Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem sajnáljátok azokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sajnáljátok azokat, akik még 20 éves koruk előtt tartós párkapcsolatba kerültek és nem tudták rendesen kiélni magukat?

Figyelt kérdés
Nem tapasztalták meg az élet szépségeit, szerintem...

2018. szept. 6. 21:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Ja, szóval nem dug..ták végig a fél várost? Ezt jelenti a kiélni magad?

Szánalmas vagy!


És mik az élet szépségei szerinted? Mert szerintem számomra teljesen más, mint neked.

2018. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt értem alatta. Nincs jobb szerintem mint a független, egyedülálló lét, amikor senkinek sem kell megfelelni.
2018. szept. 6. 22:02
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
De igen, de főleg a párjukat sajnálom. Majd 30-40 felé jönnek rá, hogy mégis élni akarnak, és a fiatalon elvett diákszerelem mehet a kukába.
2018. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván nem erőszakkal vagy fenyegetéssel tartja benn a párjuk a kapcsolatban, hanem önként vannak benne. Akkor meg miért sajnálnám őket? Az ő döntésük.

Egyébként sem vagyunk egyformák: lehet, hogy pont emiatt válnak majd el 10 év múlva, de lehet, hogy ez lesz a legstabilabb és legegyüttműködőbb házasság közel s távol. Nem mindenkinek az ad boldogságot, ha "kiélheti magát".

2018. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Akkor is szánalmas a magyarázkodásod. Akkor minek párkapcsolat? Függetlenség? Minek? Ha egyszer jön a szerelem?

Ennyire sokat csalódtál az életben? Vagy szüleid ilyen sz..r példát mutattak neked?


Ahol tönkre megy egy kapcsolat, arról mind a két fél tehet, mert hagyták, hogy tönkre menjen a kapcsolat.

Egy kapcsolatban nem megkötjük a másik kezét, hogy akkor semmit se csinálhatsz. Az a jó, ahol tudsz önmagad lenni, tudsz a hobbiddal is foglalkozni.

2018. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

ui.: és olyan nincs, hogy senkinek se kell akkor megfelelni. Attól, hogy nincs kapcsolatod, még a munkahelyeden meg kell, hogy felelj másoknak. Plusz, ott vagy saját magadnak is. Magadnak is meg kell felelned. De még a szüleid és a rokonaid, barátaid is ott vannak.


Erről csak ennyit.

2018. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Elvakultak vagytok. A kapcsolatok nagy része szakítással végződik. Jártok 3-4 évet, aztán 10 év múlva lesz egy exetek, akivel jártatok 3-4 évet 3-4 éve. Ez már nem hangzik jól mi? ROFL
2018. szept. 6. 22:08
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a hulye duma, hogy "kielni magunkat"? Szerinted mi az elet szepsege? Reszegen dugni minden hetvegen massal? Ez inkabb szanalmas. Mit nem lehet csinalni a felrekurast leszamitva egy par mellett?
2018. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem sajnálok senkit, mindenki úgy teszi boldoggá/cseszi el a saját életét, ahogy tudj/akarja, nem az én dolgom, hogy mások boldogságával/boldogtalanságával foglalkozzak, engem csak a saját életem érdekel.
2018. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Mi van kérdező, a saját sz..r tapasztalatodból indulsz ki? A saját nyomorodat ne vetítsd rá a másikra.
2018. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!