Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha mással is beszéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha mással is beszélek nem csak a párommal? Mit mondjak neki, hogy visszáb vegyen?

Figyelt kérdés

A haverjai adják alá a lovat ,hogy jaj..a csajod beszél más pasikkal is..nehogy azt hidd hogy nem! Egyik nap kérdőre is volt barátom, én persze egyből mondtam hogy ja beszélek mással is szerintem ez nem nagy dolog.A párom meg felháborodott,ezért letiltogatja az összes ismerősöm. Persze ha ő beszél más csajjal az nem baj.mindig megmondom kivel beszélgetek. Találkozni senkivel nem szoktam,mert nem nagyon bízok megsenkiben, messengeren keresztűl biztonságos. Ha szemtelen,csak letiltom.Többnyire régi ismerőseim találnak meg,meg sokan a sminkjeim miatt írnak mert készítek horror sminkeket és megkérdezik mivel készítem. Vagy csak gratulálnak. Ebből meg akkora ügyet csinál. Azért mert a barátnője vagyok már senkivel se beszélgethetek vagy mi? De ő igen,és sose vonom kérdőre. Elég rossz hatással vannak rá a barátai. Ráadásúl mostanába felesleges kérdésekkel bombáz folyton.pl a párod vagyok? Csak én? Engem szeretsz?

És már nagyon bosszant. Nehéz beszélni vele,mert sértődékeny. Hogy kéne leálítsam?


2019. jún. 21. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehog, ő még kisfiú. Persze megpróbálhatod neki elmagyarázni, hogy attól, hogy a barátnője vagy, te külön ember maradtál, és nem a tulajdona lettél. Egészséges embernek eszébe sem jut hisztizni ilyeneken.
2019. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen betegesen féltékeny embereket nem lehet leállítani. Akármit mondassz nem fogja elhinni. Vagy elhagyod vagy megszokod a hisztijét.
2019. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pfuu..akkor ezt megint jól kifogtam úgy érzem.
2019. jún. 21. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

De várj. Idegen férfiakkal levelezgetsz csak úgy? Mert ez bennem is kételyeket ébresztene.

Vagy csak nők rád írnak esetleg a sminkkel kapcsolatban és ez a problémája? Mert azt tényleg érthetetlen.

2019. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Férdiak írnak rám a sminkel kapcsolatban. Vagy esetleg festményekkel kapcsolatban. De nem vagyok tulajdon. Attól hogy vele vagyok beszélhetek mással. Fölleg hogy mindig megmutatom az üzeneteket utánna. Meg többnyire sok ismeretségem van. Pl konkrét előadók is vannak közte.Meg fellépők. Néha megkérdezik mizu éshogy jövök e előadásra. De ha én megadom azt a bizalmat higy ő akár találkozhat is csajjal mert ha sunyizik ugyis elárulja makd magát mert azt hiszi nem kell odafigyelnie. De ő meg egyből beszól nekem hogy nem korrekt hogy beszélek mással férfival .mert mi lesz? Apokalipszis? Kapásból letisztázom hogy ha van szándéka valakinek velem hogy ne is erölködjön.
2019. jún. 21. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Éretlen kis pts.

Nem való neki kapcsolat

Ne hagyd, hogY lehúzzon a maga szintjére

2019. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Amikor legközelebb nekiáll vinnyogni, csak előveszed a karhosszúságúra fűrészelt nyelű lapátot. Aztán balről jobbra sréhen fölfelé suhintva pofánvágod vele. Végül megmutatod, merre van az ajtó és közlöd, hogy nő helyett tartson kecskét. Az való neki.
2019. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezt akkor szoktam szóvá tenni, ha velem párhuzamosan beszélmásokkal vagy konkrétan helyettem (én vagyok a sor végén).

32/f

2019. jún. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!