Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfolytában stresszes, ideges vagyok, ingerülten beszélek a párommal, amiből minden nap vita van. Pedig annyira szeretem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivizsgálást. Lehet, hogy a vérnyomásoddal van probléma, vagy a vércukor szinted nem megfelelő. Mind a kettő folyamatos stresszes érzést idézhet elő és népbetegségnek nevezhető.
2011. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hdgy. Angel válasza:

Nagyon ismerős helyzet, a munkahelyi gondjaim miatt régen nekem is sok probléma volt a párommal ezzel kapcsolatban. Először is: a párod ha tényleg szeretitek egymást, azért van, hogy el tudd mondani neki a gondjaidat, és Ő megnyugtat, vagy próbál segíteni, vagy kikapcsol, de SEMMIKÉPPEN NE RAJTA TÖLTSD KI!

Jelenleg a problémáidat rá vetíted ki, bármi történik Veled, az Rajta csattan ami ha belegondolsz egyáltalán nem jogos, sem pedig etikus, hiszen szegény ördög nem tehet arról, ami veled történik.


Mint minden hasonló kérdésben csak annyit tudok mondani, hogy a hiba egy dolog hiánya, ami viszont a problémáidat seperc alatt meg tudná oldani: TÜRELEM, KOMMUNIKÁCIÓ! :)

2011. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló abbahagyása, ha szedsz.

Progeszteron krém alkalmazása, Women's cream.

2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aludj eleget, szedj magneb6ot
2011. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!