Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már úgy, hogy annyira felhúzott a párotok vagy bárki férfi, hogy nem is 1 hanem 2 pofont is kiosztottatok? Érdekelne az ok is. Férfiként kérdem.

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt igen ,az exem,és az anyámat szidta amit nem tűrők el

Nem kicsúszott a száján hanem halál higgadtan mondta mondta én meg nem is gondolkodtam csak durr egy pofon. És eljöttem utána.

2019. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

Ferjem egyszer nagyon kiakasztott 😂 aztan hergelt tovább csapkodtam össze vissza, ütöttem a kanapet tehetetlen dühömben, ő meg az állara mutatott ide üss 😅 odamentem, állcsúcson vágtam ököllel úgy, hogx beleszédült 😍 soha többet nem tettem ilyet. Bocsánatot kertünk mindketten a masiktól ;)

Ennyi a sztori.

2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos volt.

Igazából addig provokált, nem hagyta abba amit kértem, hogy fejezzen be, hogy sajnos lekevertem nem is egy hatalmas piros nyomot hagyó pofont.

És ez nem hiszem, hogy egyedül rajtam múlott. Hagyta, hogy ennyire kétségbeesett és tehetetlen legyek és annyira szörnyű volt nekem is. Nem akarok több ilyen kapcsolatot.

2019. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt és nem vagyok rá büszke.

Néha verekedtem. Verekedés mikor barátnőm fuvaroztam buliba, addig nyaggatott míg bementem vele ott pedig egy srác látva ivott már megujjazta volna nagy boldogan egy fotelben. Na ott nagyon felhuztam magam, kapott kicsit, biztonságiaktol is utánna. Azért barátnőmmel is volt egy szép beszélgetésem hogy lehet ilyen hülye s ehhez én nem fogok asszisztálni.


Exem pofoztam fel mert megcsalt mutattam a bizonyítékokat de ő órákon át a szemembe hazudott bennem pedig elpattant valami. Mindig én voltam aki semmit se csinált mégis vádaskodott a családjának pedig hazudott rólam biztos megcsalom s ez miatt utáltak.


Másik ex mikor pegjobb barátnőm nálunk aludt s kiderült levideozta ahogy a lány fürdött. Kezem lábam tördeltem úgy sült a pofamrol a bőr azthittem ágyon verem a srácot akkorát csalódtam de megúszta 2 hatalmas pofonnal.

El kellett kotródnia s még én voltam a hárpia.

2019. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!