Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elolvastam ezt a cikket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvastam ezt a cikket. Engem eléggé felhúzott, van olyan férfi, akit nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben minden megvan, amibe bele lehet őrülni valós helyzetben. A semmiségeken való pattogás, a hatalmas dráma keltés és folyamatos savazás, fikázás a nem tökéletesség miatt. Mert tökéletesnek kéne lenni, és ezt ilyen faszán meg lehet indokolni, belemagyarázni az élet igazságát mint a cikkben ugye? A legjobban ez mutatja, hogy honnan hiányzik a minimális tisztelet. Szinte biztos, hogy egy feminista harcos nő írta a cikket, aki krónikus önimádatban szenved. És így fogja fogyasztani a férjeket és behálózni áldozatait, amíg zsémbes öreg nyanya nem lesz. Egy szenny ez a lap. Minden tiszteletem a türelmes és pozitív szellemű nőké, akik nem egy kibeszélő tárgyként kezelik feltételek elé állítva a férfiakat. Ők azok, akik most is boldog párkapcsolatban élnek valószínűleg.



2016. jan. 30. 14:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
Úristen ez tényleg nagyon gáz...végig sem tudtam olvasni, pedig nő vagyok...
2016. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%

bocs

de alap h akivel együtt vagyok annak a rigolyáit tiszteletben tartom

adott esetben felfogom h a pohárnak a mosogatógépben van a helye !


szal helyénvaló a cikk

2016. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, elnézést, nem tudom, számít-e neked az én véleményem. Kommunikációval meg lehet oldani ilyen gondokat két egyenrangú felnőtt ember között, ezek önmagukban nem vezetnek váláshoz.
2016. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
88%

En no vagyok es az ex ferjem volt az aki rendszeresen kibukott azon h a kiskanal miert a nagykanalak kozott van, miert hasznalok ket poharat egy idoben, miert ket kupak oblitot teszek a gepbe egy helyett...sorolhatnam.


Elegem lett szoval elhagytam es vegre boldog vagyok az uj ferjemmel:-)

2016. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Öhm szerintem teljesen megállja a helyét. Mindenki olyan párt akar magának (szerintem), akinek nem kell folyamatosan a szájába rágni, hogyan gondoskodjon magáról, a lakásról, a gyerekekről stb. Egy férfi is legyen képes megcsinálni a ház körül azt, amit meg kell, ahelyett, hogy nyaggatni kéne Főzzön, segítsen elmosogatni, a gyerekeket gondozni, mert ez a dolga. Egy feleség dolga nem az, hogy kiszolgálja a férjét, hanem hogy a férjével kölcsönös bizalmat kiépítve együtt képesek legyenek vezetni egy háztartást és a gyerekeket felnevelni, nem pedig a férj folyamatos nyaggatása. A párkapcsolatban a felek egymás segítői és partnerei. Már ne is haragudj, de ha te saját magadról nem vagy képes gondoskodni, ha egy párkapcsolatban vagy, akkor neked anyuka kell, nem pedig partner.

Te szeretnél élni egy olyan emberrel, akinek folyton mondani kell, hogy kell tisztán tartani a házat? Nem. Tessék felelősséget vállalni magad és a környezeted iránt és felnőni.

2016. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
69%
Nőként mondom, hogy baromság. Szerintem az ilyen kis dolgoknak egyáltalán nem kéne számítaniuk a házasságban. El nem tudom képzelni, hogy a nő tényleg ezért hagyta volna el, de ha mégis akkor sem arról van szó amiről a pasas hadovál, hogy a tisztelet kimutatása meg ilyesmi, hanem talán inkább arról, hogy a csaj számtalanszor megkérte a férjét és ő csak azért sem. De mondom, nagyobb a valószínűsége annak, hogy nem ez volt a baja.
2016. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek a hozzászólásokat. Az a gond, hogy amikor megláttam mennyi mami nőci kedveli és kommentálja ezt a cikket, attól zsibbadtam le rendesen. Maximálisan egyetértek azzal, hogy megbeszéljük a dolgokat, esetleg kérünk, kiemelünk. Nem pedig ilyen ámokfutásokba kezdünk :'D A tiszteletnek vannak ennél sokkal reálisabb mérő eszközei, egyébként. Az a férfi, aki ugyanezt csinálja, pedig elmebeteg és jó hogy otthagytad. Ő se lesz boldog elhiheted :)
2016. jan. 30. 15:04
 8/55 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem miért vagy ezen kibukva. Oké, hülyeségnek tűnik, hogy miért nem jó a másiknak, ha valaki lét centivel arrébb van, de ha ilyen igazán minimális odafigyelést nem vagy képes adni a másiknak, akkor mit várjon nagyobb dolgokban? Ráadásul ezzel egyenesen azt mutatod ki, hogy semmibe veszed az ő dolgait, csak a te kényelmed számít. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki csak azért is folytatja az ilyen apró "bosszantásokat", mert a másik szempontját hülyeségnek tartja, az szinte direktbe gonoszkodásnak számít.

Semmi feminizmus nincs ebben, egyszerűen a másik embernek kellene megadni ennyi tiszteletet, nemtől függetlenül.

2016. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Sunshinedoll

Jajj nem, pihenj le nyugodtan. Én ellátom magam köszönöm, és képes vagyok munka után egyetemre menni, azután pedig az este felét beosztani teregetésre, vásárlásra, kajakészítésre illetve az emlegetett mosogatásra. Bármilyen érdekes, attól még hogy ez a véleményem, még megállok a saját lábamon, de mindenképp számítottam olyan válaszra, aki ilyen téren megkísérel kioktatni. ;) attól még nem fogok ugatni, ha feledékeny, vagy szétszórt valaki, mert ennek semmi köze egymáshoz, az ilyen mártír színészkedés sokkal, de sokkal rosszabb jellemvonás

2016. jan. 30. 15:16
 10/55 anonim ***** válasza:
64%
Van olyan férfi, pl én, aki nem veszi magára mások elmeháborodottságát. Kit érdekel, hogy mit írnak ilyen szennyoldalakon? :D De most komolyan... Ki a franc képes felhúzni magát mások baromságain? Én aztán nem. :D Foglalkozni se érdemes ilyen hülyeségekkel.
2016. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!