Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett a párom munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a párom munkatársa. Hogyan kerüljük el egymást, hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés

Sok közös programunk volt (nem kettesben!), és megtetszett. Nem akarok tőle semmit, szeretném elkerülni.

Mondtam a páromnak, hogy legyünk néha kettesben is, ne csak mindig a haverjaival.

Elkezdett gyanakodni, hogy biztosan tetszik nekem valaki abból a társaságból.


2010. júl. 9. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

a lényeg,hogy semmiképp ne áruld el, hogy ki az illető, még magának a kiszemeltnek sem. Mert gondolj bele, mekkora kavarc lenne, ha kiderülne, hogy neki is tetszel. Tapasztalatból beszélek, én is jártam már így, és én sajnos rossz utat választottam.

Lehet "csúnyán" hangzik, de próbáld megutálni, keresd benne a rosszat, esetleg magadat utáltasd meg vele (legyél goromba, vagy idegesítő, mindenbe beleszóló) de közben törekedj arra, hogy ez a viselkedés ne menjen a mostani kapcsolatod kárára.

2010. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Beszélj" a szivddel! Mondd el neki, hogy kihez tartozol, kihez szeretnél hűséges lenni, a másik csak haver lehet. Mikor nálam történt hasonló eset, nekem bevált. Azon túl mint férfi szóba sem jöhetett.
2010. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudom, hogy én is tetszem neki. Megadta a számát, hogy sms-ezzünk, de mondtam, hogy szó se lehet róla. :S

Nem akarok vele találkozni. Viszont ez gyanús a páromnak. :S

2010. júl. 9. 11:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába szántam! :(
2010. júl. 9. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg kicsit vonulj magányba. gondold végig, hogy ki fontosabb számodra a párod vagy a másik. Amúgy mennyi idős vagy és mióta vagytok együtt?
2010. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

24, és 3 éve.

Tudom, hogy a páromat akarom. De nem szeretnék ezzel az emberrel találkozni. Tudom, hogy a páromnak rosszul esne, ha megtudná.

2010. júl. 9. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
a másik fiú tudja, hogy tetszik neked? mert esetleg a párodnak mondhatnád, hogy mindig olyan furcsán néz rád, mintha tetszenél neki, de mivel te nem akarsz tőle semmit, ezért szeretnél távolabb maradni tőle.
2010. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudja. Elmondtam neki, hogy nem akarok vele találkozni, max ritkán. Egyébként nem fiú, hanem 28 éves emberekről van szó.
2010. júl. 9. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsi, csak fiúval egyszerűbb volt megfogalmazni.

Akkor ha párod is tudja mi a helyzet, egyszerűen csak mikor közös program lenne, maradj inkább ki belőle. Vagy olyankorra szervez csajos bulit, vagy ülj be mozizni. És később az estét együtt tölthetitek pároddal

2010. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!