Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtetszett màs valaki is?

Figyelt kérdés
A baràtommal egyutt vagyunk màr règ,pontosabban 1 ève lassan,ès eddig ilyen mèg nem fordult elo..de most,(pedig nagyon szeretem ),megtetszett mèg valaki..akivel mèg csak nem is beszèltunk de làtàsbòl ismerjuk egymàst..de nem tehetek ròla,megtetszett..ez olyan furcsa mert nem tudom mit tegyek...ossze vagyok zavarodva..a baràtommal egyutt akarok maradni mert nagyon szeretem..viszont a màsik sràcra is sokat gondolok..foleg hogy minden nap làtom a suliba..a baràtomat nem làtom minden nap..mit tegyek most?nagyon nem jò ez igy..:(
2011. okt. 11. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Mivel nem ismerlek egyikőtöket sem, így nehezen tudom megközelíteni a kérdést. Először azt kéne tisztázni, hogy mit jelent az, hogy te szereted a barátodat? Neked is az alábbi gondolatokat tudom ajánlani:


"Az igaz szerelem... jellegében teljesen különbözik az ösztönök által felkeltett szerelemtől. Nem erős, tüzes, fékezhetetlen szenvedély. Ellenkezőleg: nyugodt és mély a természete. A szerelem olyan szent érzés, amelyet csak kevesen ismernek igazán. Gyakran használt, de meg nem értett kifejezés. Az ösztön izzó parázslása, két fiatal egymás iránt érzett elragadtatása nem szerelem, nem érdemli meg ezt a nevet. Az igaz szerelemnek értelmi alapja van, a szeretett lény mély és alapos ismerete. Ne feledd el, hogy csak az ösztönös szerelem vak! Tárgya éppúgy lehet méltatlan, mint méltó. Parancsolj nyugalmat és hűvösséget az ilyen szerelemnek!" (Ellen G. White)


Szerintem ebből leszűrheted, hogy mi is van köztetek pontosan a barátoddal. Mert én ha nagyon szeretek valakit, akkor biztosan nem fogja elnyomni bennem ezt az érzést egy olyan másik lány, akiről gyakorlatilag semmit nem tudok, csak annyit, hogy szép külsővel rendelkezik.


Amit tudok neked tanácsolni az mindenképpen az őszinteség! Ne csapd be kérlek a fiút, akivel együtt vagy, hanem mondd el neki őszintén, hogy mi történik veled. Beszéljétek meg ezt a dolgot.


Minden jót kívánok!

2011. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szèpen..
2011. okt. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!