Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök elmenne vigasztalni egy fiú barátját?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma este találkozunk. Szólt, hogy később jön, mert egy fiú barátja rosszul van, és épp őt vigasztalja. Aztán utána hívott, hogy nem tudja ott hagyni, majd holnap jön. Évek óta barátok, mi meg csak négy hónapja vagyunk együtt, de nekem ez akkor is sok. Azt mondta, soha semmi nem volt köztük, a fiúnak volt is kapcsolata, most szakítottak. Jól sejtem, hogy több is lehet a dologba, mint barátság? Ti hogy viselnétek ezt?


F/25


2019. jún. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem férne bele, akármit is állítana. Végképp nem friss kapcsolatnál.
2019. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg alaptalanul vagy féltékeny. Miért kell mindig mindenbe többet belelátni mint ami? Miért nem bízol barátnődben? Mert ha már most ennyire sem tudsz benne megbízni, semmi értelme ennek a kapcsolatnak.

Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, sose volt semmi, nem is lesz. Miért? Mert nem vonzódunk egymáshoz, de mint embert kedveljük, értékeljük egymást.

Pont mostanában volt, hogy az egyik fiúbarátommal szakított a barátnője és nagyon maga alatt van/volt a srác. És igen, amikor összeült a társaság sörözni egyet, akkor is elég szarul volt és beszélgettünk vele, meghallgattuk, kiöntötte a szívét, stb stb. És most emiatt akkor hirtelen 4 lány is kavarna vele vagy mi??

Baromság.. sajnálom a barátnőd hogy ennyire nem tudsz bízni benne.

2019. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

"nem tudja ott hagyni"

En ezt gondolom egy kicsit soknak. A keses meg beleferhet, de a talalkozasotokat lemondani emiatt szerintem tulzas.

Nem biztos, hogy tobb van kozottuk, de minimum illetlenul viselkedik veled szemben. Ha csak nem ongyilkossagot akadalyozott meg akkor indokolatlannak tartom, hogy egesz este egy felnott ferfi folott orkodjon, baratsag es szomorusag ide vagy oda.

Nem befolyasolhato es gyenge akaratu veletlenul a baratnod? Nem akarok rogton veszmadarkodni, talan egy ilyen artatlanabb indok van a dolog mogott.

2019. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Amíg nem a bugyiját sírja tele addig rendben. Nyilván nem alszik ott. Első körben bizalmat kell szavazni a másiknak ha már lett olyan fontos számodra, hogy vele járj.


Ismerkedjetek meg egymás barátaival, az sokat segít,hogy lásd árnyéka ugrassz e vagy van is ott valami.

Az azért sokat elmond, hogyha van 50 pasi ismerős akik mindig felbukkannak vagy hogy viselkednek egymással.


Az se mindegy, hogy évek óta barátok s ha akarták volna valamit is egymástól arra volt kismillió alkalmuk miért épp akkor tennék mikor kapcsolatban van az egyik.

2019. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Elképzelni nem tudom magam ilyen helyzetben, annyira abszúrd. Az még rendben van, hogy vannak fiú barátai és az is , hogy találkozgatnak. És mivel az élet zajlik, néha előfordul, hogy az ember maga alatt van és szüksége van támogatásra. Ezért a késés még belefér. De hogy nem tudja ott hagyni? Tehát ott alszik? Minek? Őszintén kérdem. Meghallgatja az ember a barátja nyűgjét, mond egy két okosat, tartja benne a lelket, talán megpróbálja elterelni a figyelmét... már ha hagyja. De ez nem tart olyan soká'.

Néhány hónapos ismeretség után pedig végképp kiverné nálam ez a biztosítékot. Feltéve, hogy nem tudom tutira, hogy amúgy oda meg vissza vagyunk egymásért és tényleg csak ilyen szenzitív és empatikus. De úgy érzem, nálad nem ez a helyzet. Tehát nem tetszene, hogy előtérbe kerül valaki. Úgy, hogy van bőven mit építeni még a bizalmatokon. Vagy talán kár is építeni? Az ilyen túlzottan jó ellentetés nemű barátságok jellemzeőn zátonyra futnak. Mert az egyiknek szüksége lesz "többre". Pl. egy szakítás után. Egy jól funkcionáló baráti kapcsolat azért valljuk be, rengeteget tud jelenteni. Főleg ha rendszeres. És nyilván nem véletlenül.

2019. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Szánalmas vagy, kérdező, tudod te mit jelent, hogy BARÁT? A jóbarája maga alatt van, te meg felháborodsz, mert lemondja a találkátokat, hogy segíthessen neki... Ennél önzőbb és kevésbé empatikus már aligha lehetsz. Remélem neked nincsenek barátaid. És ha a csajnak van egy kis esze, téged is dob ki a f...ba.
2019. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Ez baromság. Hány éves a barátja? Hat? Ne kelljen már egy felnőtt embert ráadásul férfit felügyelni vagy ha már kell is, legyen már neki több barátja. Érdekes, voltam már nem egyszer padlón életemben, viszont miután otthagytam az ovit, azért fokozatosan sikerült elsajátítanom pár készséget, hogy a külső-belső konfliktusaim kezelni tudjam.

A csajjal találkoznék másnap, majd megköszönném az idejét.

32/f

2019. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem aludna ott, talán még el is hinném, bár akkor is gyanús lenne. Így viszont szinte biztos, hogy dugni ment hozzá.
2019. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha a kérdezőnek is baja lenne pont ugyan akkor, akkor vajon mi lenne? :D

32/f

2019. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!