Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti megértenétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megértenétek ha a barátnőtök nem szeretne többször análszexelni?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon szereti a hátsó bejáratomat de nekem egyáltalán nem jó érzés, nem kielégítő, fájdalmas, kellemetlen. Kipróbáltuk többször is, de mostmár van hogy rendszeresen azt akarja. Én megmondtam neki hogy nekem nem jó érzés, néha megfogom engedni de nem rendszeresen és szerintem csalódott bennem...

7 hónapja vagyunk együtt


2019. jún. 4. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném, valahogy alapból nem lenne semmi olyanhoz kedvem amit nem szeretne csinálni a másik fél.
2019. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csalódtál benne, hogy csak a saját orgazmusa érdekli, és nem zavarja, ha neked fájdalmat okoz?
2019. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég jófej ajánlat részedről, hiszen engedsz így is. Hogy megérteném az tök lényegtelen itt, mivel én sosem csináltam és nagyon nem is akarom a jövőben sem.

32/f

2019. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mert az análszex furcsa. Kivéve, ha bemosakodik előtte mindkét fél, de ezt általában elmulasztják. És mi van a végbélben? Szar. Fúj.


Most viszont tuti jön a 0%, mert meggyaláztam az oldal szent grálját :D

2019. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod engedni? Akkor ez a kapcsolat sem egy normális kapcsolat. A szexualitás egy nagyon sokrétű dolog. Azt kell belőle össze szedni, ami mindkét félnek jó, élvezetes, különben halott lesz a kapcsolat. Majd rájössz idővel, addig meg szenvedjél.
2019. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem, de mondjuk alapban nem hoznám fel a dolgot. Oké, értem hogy jó érzés lehet, de szerintem nem oda való a férfiasságom, ahonnan kaki jön ki... Szóval nem vonz a dolog.
2019. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Persze. Ha kiváltja ezt 2x annyi vaginalis szex. 😊 Vicceltem. Elfogadnám. 31F
2019. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Nah, az análfétises kérdező újra lecsapott.
2019. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Hála eg a ffi parom megérti mert őt se izgatja ez a téma, igy mindkettőnknek jó! :-)
2019. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még eddig egyik barátomat sem izgatta a dolog. És ahogy olvasom az ide író férfiakat sem.
2019. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!