Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam jól ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban már ?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és már nem az van, mint az elején, nincs tűz.

Egy romantikusabb férfi vagyok múltkor is jött haza munkából én a 24 órás műszakomat tettem le és vettem neki egy csokor rózsát készítettem vacsorát gyertyák hátha feldobja picit az esténket, mert mostanában sokat dolgozom és O is alig van idő egymásra.

És nem láttam rajta azt a nagy örömöt adott puszit aztán neki álltunk vacsorázni és közben a telefonját nyomkodta meg a munkáról beszélt. Mesélte hogy már több fizetése lesz mint nekem mert hogy neki nehezebb a munkája mint nekem.... meg akarna venni egy autót de csak hogy a munkában menjen vele.

Felajánlottam hogy az én kis suzukimat megkapja és én veszek egy újat mert én is tervezek egy új autóra. Erre " ezt a régi autót? , biztos nem, nem kell"

Meg ha valamit rosszul csinálok pl tegnap elmosogattam és az egyik tálcát nem a helyére tettem hanem máshova és egyből így szól hozzám " öcsém ezt miért oda tetted hányszor mondtam hogy annak ott a helye " ezekkel a kis apró dolgokkal úgy megölte bennem a szeretetet vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. De egyszerűen szenvedek. Nem érzem azt hogy nagyon szeretne. Szex terén is tök jól el van hetekig és, ha van is szex akkor is én kezdeményezek nála. Órákig csókolgatom puszilgatom hozzá... Ami nem baj mert szeretek bújni meg ilyenek de néha O is jöhetne mert így úgy érzem hogy nem is kíván... Megkérdeznem tőle hogy biztos szeret? Vagy jó velem a szex? Csak félek vele leülni ezt megbeszélni ... Nem tudom hogy fogadná? Pedig muszáj lesz ezt kibeszélnem mert egyszerűen rosszul érzem magam ebben a kapcsolatban.

Amikor szüleimnél vagyunk akkor is úgy beszél hozzám pl esett az eső vihar volt. És kint voltak a ruhák az erkélyen. Nyilván mentünk utána haza de ezt mondta, hogy na keljunk fel menjünk siessunk mert jön a vihar és el fog azni a ruha akkor agyoncsaplak.

Most poénból se mondjon ilyeneket hát rosszul esik...

Mindent megteszek érte de úgy érzem már hogy, kevés vagyok ehhez... Sírás kerülget

O mindent mindenkinél jobban tud.

Néha jól esne egy kedves szó, sose becéz.

Nem vagyok boldog mellette már... De annyira nehéz lenne elengedni.



2019. jún. 23. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Idióta ribi. Vágd ki, jobbat érdemelsz. Fel a fejjel cimbora. 🙂 32f
2019. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Tedd ki, csak élősködim rajtad. Ha többet keres, el is tudja tartani magát.
2019. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki értékel. Azok alapján, amit leírtál, úgy kezel, mint egy háziállatot.
2019. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszéljek vele erről?
2019. jún. 23. 13:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok
2019. jún. 23. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Állítsd tények elé: vagy tisztel, szeret vagy repül.
2019. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp beszélnék vele. Én hasonló helyzetben voltam. Leültünk és az lett a vége, hogy szakitsunk. Azt mondta, hogy ő se akart már ebben lenni csak nem merte megmondani.
2019. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

A szerelem elmúlik, a rózsaszón köd felszáll. Már tisztán látsz. Ez a nő eddig is ilyen volt, csak a szerelem miatt nem láttad.


És ezeket a dolgokat együtt kell megbeszélnetek!

Érdemes megtanulni az asszertivitást.

Illetve egymás szeretetnyelveit.


Nem mondanám elsőre menthetetlennek a kapcsolatot. Csak meg kell tanulnotok kapcsolatban élni, mert jelenleg egyikőtók sem képes rá.

2019. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felszállt a rózsaszín köd, az a nagy helyzet. Ő ilyen. Nem fogod tudni megváltoztatni. De ne félj tőle! Állj oda elé határozottan, mondd meg neki, hogy rosszul esik, hogy nem tisztel eléggé és kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol erről a kapcsolatról, merre tart. Mert ha még maradt egy pici parázs ebben a kapcsolatban, akkor próbáljátok fellobantani újra a lángot. De ha meg nem akkor hagyjátok a fenébe.
2019. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Félek egy picit, de muszáj lesz őszintén leülnom vele...

Nem tudom hogy kezdjem?

2019. jún. 23. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!