Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim egy ducibb csajért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy ducibb csajért dobott! (bőv lent)?

Figyelt kérdés

egy nagyon jó pasim volt, a városba szinte mindenki vele akart járni, mindig ahányszor együtt voltunk a diszkóba tapadtak rá a csajok, nagyon jóképű és izmos is. de nekem sikerült megszereznem! 2 hete szakított velem aztmondta nem tud egy ijen lánnyal járni neki több kell. nagyon magam alatt voltam aztán 1 hete láttam egy nálam ducibb csajjal!!! pedig én mindig jártam kondiba hogy jó formás legyek ne ijen ronda meg nagy a segge is neki erre ott állnak kézen fogva és néznek egymásra nagy szerelmessen nemolyan ronda a csaj fejre még azér szép is de nagya segge!!! úgylátom boldogok ti megbosszulnátok hogy most egy ilyen csajjal van?

17/L vagyok


2010. júl. 9. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/221 anonim ***** válasza:
92%

Már ne is haragudj, de nem kéne sértegetni a dundibb lányokat. És ha nálad kövérebb lánnyal van? Ez van, valamiért mégis jobban bejön neki mint te. Ezen nincs mit megbosszulni, vesztettél és kész, fogadd el.


Anne

2010. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/221 anonim ***** válasza:
85%
szánalmas és gyerekes vagy. nőj fel. jobb lesz a pasidnak nélküled -főleg ha a másik csajjal boldog és szereti.
2010. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/221 A kérdező kommentje:
de én midnig jártam edzeni mert jó izmos pasihoz egy vékony firmás csaj való erre mással van most !!!
2010. júl. 9. 12:13
 4/221 A kérdező kommentje:
nem vahyok gyerekes és szánalmasse
2010. júl. 9. 12:13
 5/221 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezek szerint a másik csajban volt valami, ami belőled hiányzott, és itt most nem a vékony formás testedre gondolok.
2010. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/221 anonim ***** válasza:
89%

nem minden pasinak jön be a deszka stílusú csaj. neki a dundibb jön be. ez van. törődj bele.

ja és a viselkedésed eléggé szánalmas... szóval felejtsd el a fiút.

2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/221 Holdtündér ***** válasza:
81%

Gusztustalan vagy, megértem hogy dobott.

Én is husis vagyok, és akkor mi van? Az a másik lány többet ér nálad, nem hiába hagyott el miatta.

2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/221 A kérdező kommentje:
nemtudom miaz a mi hiányzozthetott belőllem csinos vagyok !!!
2010. júl. 9. 12:15
 9/221 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nevetséges vagy :)
2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/221 anonim ***** válasza:
89%
hiába ha segghülye vagy :DDDDD
2010. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!