Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim egy ducibb csajért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy ducibb csajért dobott! (bőv lent)?

Figyelt kérdés

egy nagyon jó pasim volt, a városba szinte mindenki vele akart járni, mindig ahányszor együtt voltunk a diszkóba tapadtak rá a csajok, nagyon jóképű és izmos is. de nekem sikerült megszereznem! 2 hete szakított velem aztmondta nem tud egy ijen lánnyal járni neki több kell. nagyon magam alatt voltam aztán 1 hete láttam egy nálam ducibb csajjal!!! pedig én mindig jártam kondiba hogy jó formás legyek ne ijen ronda meg nagy a segge is neki erre ott állnak kézen fogva és néznek egymásra nagy szerelmessen nemolyan ronda a csaj fejre még azér szép is de nagya segge!!! úgylátom boldogok ti megbosszulnátok hogy most egy ilyen csajjal van?

17/L vagyok


2010. júl. 9. 12:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/221 anonim ***** válasza:
87%
neked csak az a fontos, hogy te boldog legyél? nagyon szeretheted azt a pasit, ha sz*rsz magasról arra, hogy ő most BOLDOG. te is csak egy önző kis p*csa vagy, akinek csak az a fontos, hogy saját maga boldog legyen...
2010. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/221 A kérdező kommentje:
nem szandra vagyok!!! más a nevem!!!
2010. júl. 9. 12:39
 53/221 anonim ***** válasza:
90%
Akkor most mi a gond! Keress egy másik hülye gyereket aki elvisel téged.
2010. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/221 anonim ***** válasza:
83%
hidd el nem mi leszünk tőle boldogak, hanem ők. meg te is, hogy nem a bosszulási vágyadat, és a gonoszkodást választod!csak magadnak teszel jót ezzel.
2010. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/221 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod? 2 hónap?

Nem a mennyiség számít, hanem a minőség, ezt jegyezd meg! :)


Anne

2010. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/221 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha ez a kérdés nem kamu, akkor nagyon jól kiviláglik belőle a XX: század jó néhány téveszméje és betegsége:


1) Az empátia teljes hiánya:


„de nekem sikerült megszereznem!”


Az emberek nem tárgyak. Nem szerzel magadnak meg senkit, hanem legfeljebb elcsábítod, beléd szeret, aztán elnézve a sekélyes stílusodat ugyanolyan tempóval ki is szeret belőled.


2) Csak a reklámok által ránk erőltetett külsőségek számítanak:


„pedig én mindig jártam kondiba hogy jó formás legyek ne ijen ronda meg nagy a segge is”


Sajnos most meg kell tapasztalnod, hogy a külsőre TALÁN szép de belül üres valamik (amilyen te is vagy) maximum annyit érnek, mint egy guminő. Amint kiderül, hogy belül üres, az ember menekül tovább. És azért írom, hogy „talán szép”, mert egyáltalán nem biztos, hogy a reklámok és női magazinok által sugallt keszegforma tényleg szép. Én is jobban bírom, ha egy lánynak van feneke.


3) „Mindenki rohadjon meg, itt nekem JOGAIM vannak, ez nekem JÁR.” – mentalitás:


„úgylátom boldogok ti megbosszulnátok hogy most egy ilyen csajjal van?”


Az e helyzet, hogy elég undorító és aljas lenne megbosszulni. Pontosan mit is bosszulnál meg? Kitolt veled? Nem. Hazudott, megcsalt, ellopott valamit? Nem. Egyszerűen jobb neki valakivel, aki a saját mértéked szerint rosszabb nálad, ezért alá akarsz tenni.


4) Előírás arra, hogyan lehet boldog valaki:


„de én midnig jártam edzeni mert jó izmos pasihoz egy vékony firmás csaj való erre mással van”


Tudod, kislány, mindenki eldönti magának, hogy mi való neki. Nehogy már te mondd meg, hogy neki mi a jó.



Egyébként van itt valami, amiben félig igazad van:


„nem vahyok gyerekes és szánalmasse”


Félig igaz, mert szánalmas vagy, de nagyon. Viszont valóban nem vagy gyerekes, mert ami te vagy azt aljas, undorító rohadmánynak nevezik, nem pedig gyerekesnek.


Egyébként meg:


„kapdjátok be mind hog nem lehet normálissan válaszolni egy egyszerű kérdésere!!!”


Mindenki normálisan válaszol, te vagy az, aki álomvilágban élsz. Tudod ha mindenki szembejön az autópályán, akkor lehet, hogy te mész szembe, nem igaz? Maga a kérdés se volt nromális, leírtál egy olyan szituációt, amiből kiderül, hogy mekkora egy alulművelt, gonsoz, önző nulla vagy, és szánalmat próbáltál fakasztani. Nem jött be.


A kérdésedre a válasz: én nem bosszulnám meg. Tessék.


Ja, és pontozz le te kis szánalmas liba (jaj de rossz lesz nekem), én meg mindenkit felpontozok.

2010. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/221 anonim ***** válasza:
100%
e az sem jó, hogy több pasid is volt, mert egy sem tartott gondolom sokáig... tényleg egy kicsit változz meg, mert így fog ez maradni, hogy nem sokáig kellesz nekik. csak 1-2 numeráig...
2010. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/221 anonim ***** válasza:
85%

Anne!

a normlis embereknek esetleg,de ő nem tartozik közéjük!

persze mi roppant boldogok leszünk,csak ne irkálj ki több ilyen idióta,gyerekes kérdést és kommentet!

2010. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/221 anonim ***** válasza:
92%

válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:40


Nagyon nagy vagy! Tökeletesen igazad van!

Tényleg nem a mennyiség számít hanem a minőség!


Amugy kiscsaj téged még nem neveztek ribancnak?


Jajj, most le leszek pontozva!:)))

2010. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/221 anonim ***** válasza:
87%
12: 40-es. tőlem kaptál egy jó pontot, teljesen igazad van! ha meg le is pontoz, többektől fogsz jó pontot kapni:)
2010. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!